Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Ambient Mist Навлажнувач

Ambient Mist Навлажнувач Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Ambient Mist Навлажнувач Rovus Ambient Mist Навлажнувач Rovus Ambient Mist Навлажнувач Rovus Ambient Mist Навлажнувач Rovus
-53%
Rovus Ambient Mist Навлажнувач

ID: 106112011 | SKU: 1000153689

Со неверојатниот Ровус Ambient Mist 3во1 ќе го подобрите квалитетот на воздухот во просторијата, ќе ги отстраните непријатните мириси и ќе создадете пријатна атмосфера со пријатна светлина.

Rovus Ambient Mist Навлажнувач

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 1.890,00 ден.

Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (490,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Направете го вашиот простор поздрав, посвеж и посветол

Канцелариите, дневните соби и спалните се обично места во кои поминуваме најголем дел од времето, па затоа треба идеално да ги прилагодиме на нашите потреби. Ровус Ambient Mist ви нуди 3 неверојатни функции кои ќе ја подобрат атмосферата во собата за многу кратко време, и ќе ги направат вашите денови поздрави, посвежи и посветли.

Воздухот е клучен за доброто здравје

Многу е важно каков воздух дишеме. Со Ровус Ambient Mist добивате навлажнувач кој ја одржува влагата во воздухот на оптимално ниво во текот на целата година, спречувајќи ја појавата на гребење во грлото, печење во очите, суви усни, болни синуси и други здравствени проблеми поврзани со сувиот воздух.

Освежете го вашиот живот

Просториите во кои поминувате многу време многу лесно и брзо стануваат нечисти и добиваат непријатен мирис - но вие можете да ја одржувате свежината со помош на арома дифузерот на Ровус Ambient Mist кој ќе му даде на воздухот мирис по ваш избор. Ровус Ambient Mist ви нуди здрав, природен начин на кој ќе се ослободите од непријатните мириси.

Уживајте во магијата на ароматерапијата

Арома дифузерот, покрај тоа што ги отстранува непријатните мириси, ви овозможува и ароматерапија со едноставно додавање на неколку капки од вашето омилено масло. Дали знаете дека ароматерапијата се користи со векови како помош при потешкотии во дишењето и стрес.

Создадете идеална атмосфера

Ровус Ambient Mist има тивка, ултрасонична технологија во комбинација со неверојатно осветлување во 7 различни бои.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Напон: 230 V; Моќност: 12 W; Капацитет на влажност: 60 мл/ч

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка