Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Renovator Сет додатоци

Renovator Сет додатоци
Photos
 • Видеа
 • Слики
Renovator Сет додатоци Renovator Сет додатоци Renovator Сет додатоци
Renovator Сет додатоци

ID: 100768429 | SKU: 1000049480

Renovator 37 pcs Multi-Tool Accessory Kit - Сет додатоци.

Renovator Сет додатоци
3.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Сетот со додатоци за Реноватор содржи 37 парчиња, и тоа:

 • 6 x универзални сечила со различна големина
 • 1 x сечило за стругање
 • 1 х полукружно сечило
 • 1 х сечило за отстранување на фуга
 • 1 х додаток за амортизација
 • 1 х основа за шмирглање за
 • 24 х различни шмиргли
 • 1 х дијамантско сечило
 • 1 х триаголно сечило

Рецензии од купувачи 2 рецензии

2 производ(и)

4,5

2 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by Vojo

07.10.2016

Komplet so site dodatoci
Kolkava e cena so site dodatoci koi se nudat.Pozdrav

Review by mali

07.10.2016

odlicen proizvod
proizvodot e korisen samo da moze da se dobieso nekoj popust bi bil idealen

2 производ(и)