Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Orbitrek Elite Орбитрек Елит

Orbitrek Elite Орбитрек Елит
Photos
 • Видеа
 • Слики
Orbitrek Elite Орбитрек Елит Orbitrek Elite Орбитрек Елит Orbitrek Elite Орбитрек Елит Orbitrek Elite Орбитрек Елит Orbitrek Elite Орбитрек Елит
Orbitrek Elite Орбитрек Елит

ID: I4456| SKU: 1000000507

Орбитрек Елит е неверојатна замена за сите други справи како: собни велосипеди, степери, ленти за трчање. Сега уште подобар и уште поефикасен, но со нов и современ дизајн.

12.960,00 ден.
11.664,00 ден. Клуб 5*
Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (890,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Време е за комплетен кардио третман!

Орбитрек Елит е неверојатна замена за сите други справи како: собни велосипеди, степери, ленти за трчање. Сега уште подобар и уште поефикасен, но со нов и современ дизајн:

 • со биомеханички усовршен облик, за удобно вежбање без непотребно оптеретување
 • истовремено делува врз 6-те основни мускулни групи
 • со дигитален тајмер за следење на вежбањето и напредокот
 • компактен, стабилен, со елегантен дизајн

Стопете ги масните наслаги побрзо отколку што сте сонувале!

Орбитрек Елит е дизајниран од светски познати тренери, доктори и експерти за биомеханика.Со помош на природните елиптични движења и двонасочното делување Орбитрек Елит ќе Ви омозможи да потрошите до 3 пати повеќе калории и масни наслаги отколку со било кое друго вежбање.

Максимална тежина на корисникот: до 125 кг

Ви препорачуваме да вежбате 4 пати неделно по 30 минути. Орбитрек Елит е одличен избор и за рекреативци и за професионалци.

Сега Вие одлучувате колку добро ќе изгледате!

Обликувајте секси мускули без да кревате тегови

Усовpшениот биомеханички дизајн на Орбитрек Елит со свиена форма на рачките, обезбедува природна положба на телото и правилно држење на `рбетот.

Со вежбањето делувате врз сите 6 групи на мускули, го поттикнувате „горењето“ на масните наслаги и забрзаното трошење на калории, а притоа не ги оптеретувате зглобовите или `рбетот.

Орбитрек е единствената справа со која истовремено:

 • го зајакнувате долниот дел на телото
 • го зајакнувате горниот тел на телото
 • вежбањето е кардиоваскуларно
 • можете да потрошите до 820 калории на час
Технички карактеристики
Максимална тежина на корисник 125 кг
Тежина 30 кг
Тркало 4,8 кг
Фунцкии на екран брзина, време, калории, растојание

Рецензии од купувачи 6 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка
Dali e mozno da se kupat lev I desen straf koi se oznaceni kako takvi a se na gazisteto od levata I desnata strana. Review by Debel
Super sprava,vredi da se ima :) Review by Shon
Najdobrata sprava za slabeenje koja sto e donesena vo Makedonija od strana na >>> TOPSHOP <<< !!!Respect Review by The lord of the fitness!
I jas go imam Orbitrek Elit veke nekolku meseci. Vezbam sekoj den po polovina cas. Rezultatite se vidlivi, a jas se cuvstvuvam odlicno i polna so energija. Review by Hajdi
pred edna nedela go kupiv.Sosema sum zadovolen od nego.Sekoj den redovno go koristam i mozam da kazam deka mozebi nadvoresno seuste ne se primetuva dosta ama vnatresno se osekam super i mislam deka za kratko vreme ke postignam super rezultati.Pa se zavisi kolku ke go koristite ,bez kolebanje ako sakate da napravite nesto vistinsko za sebe ....KUPETE GO I SEKOJ DEN UPORNOST.ZDRAVJETO PRED SE Review by ROMEO
Одличен производ за да зацврснете, развиете кондиција.Посебно супер за пушачи Review by Иван