Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки

Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки Delimano
Delimano Nutribullet Gold - Екстрактор и Апарат за палачинки

ID: 106094814 | SKU: 1000149526

Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки!

Прави екстракција на хранливите состојки кои се наоѓаат во сировото овошје и зеленчук. Тој ги разложува семките, ги крши дршките и ја дроби тврдата лушпа за да добие пристап до сите хранливи состојки.

 • циклонска моќ и патентирани сечила за екстракција,
 • пластика која не содржи BPA,
 • помага при намалување на некои акутни болки, како што е мигрената.
 • *Количините се ограничени!

 

Превземете ја Е-книгата за 25 рецепти за супер хранливи и вкусни палачинки ТУКА

Специјална понуда со ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен Апарат за палачинки!
4.990,00 ден.
Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (490,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

ПОДАРОК Delimano Utile Апарат за палачинки во вредност од 1.490 денари

Купете го Nutribullet и добијте го Delimano Utile Апаратот за палачинки како подарок!
Подготвувајте здрави и вкусни палачинки во неколку чекори. За повеќе идеи, можете да ја добиете и нашата БЕСПЛАТНА е-книга со 25 рецепти за благи и солени палачинки. Превземете ја Е-книгата ТУКА

Подобрете го вашето здравје!

Nutribullet Gold е многу повеќе од блендер или соковник. Неговите моќни сечила и циклонската активност овозможува екстракција на сите хранливи состојки од овошјето, зеленчукот и јатките, разградувајќи ги на делови кои најлесно се апсорбираат во организмот. Како резултат на ова, вашето тело ќе ги добие сите важни витамини и минерали и вие веднаш ќе почнете да ги чувствувате неверојатните ефекти од вистинската, непроцесирани храна врз вашето здравје. Чувствувајте се полни со енергија, подобрете го метаболизмот и грижете се за вашето здравје! 

 • моќна висока основа со мотор од 600W: олеснете си го патот до подобро здравје.
 • сечило за екстракција од не'рѓосувачки челик: ги крши семките, дебелите дршки и тврдата лушпа.
 • висока чаша: вашите утра ќе бидат поедноставни.
 • упатство за употреба и книга со рецепти: подмладете се со вкусните рецепти и зачинете го вашиот живот.
 • Nutribullet - екстрактор на хранливи состојки

  Екстракцијата на хранливи состојки е тоа што го одвојува Nutribullet од останатите производи. Благодарение на циклонското дејство, специјалните сечила и моќниот 600-ватен мотор, NutriBullet ги претвора зеленчукот, овошјето, јатките, семињата во супер - храна за вашето тело.   

  Со Nutribullet можете да подготвувате здрави и вкусни пијалоци во само 3 чекори:

  • 1

   Ставете ги сите состојки во чашата

  • 1

   Завртете ја

  • 1

   Печете палачинки со Utile апаратот за палачинки од Делимано

  Направете палачинки какви што ќе си замислите

  Со Nutribullet Gold, можете да подготвите тесто за палачинки со идеална густина и полнење со помалку шеќер и маснотии.

  Подгответе здраво палачинки со Nutrbullet. Додадете зеленчук во тестото и направете го поздраво и разнобојно. Подгответе палачинки без млеко, глутен или јајца. Вметнете чиа семе, какао, овесни снегулки или јатки, за поубав вкус. Nutribullet gold и Delimano utile апаратот за палачинки се одлична комбинација која ќе ви овозможи да се храните здраво, да го ослободите телото од токсини и шеќер, и да консумирате против-воспалителни состојки на здрав и вкусен начин. 

  Розево со цвекло

  Зелено со спанаќ

  Nutribullet е многу повеќе од обичен блендер или соковник. Со него можете да подготвите и:

  Смуди

  Макало

  Сос

  Крем

  Сорбе

  Тесто за палачинки

  Бебешка храна

  Ладни супи

  Џусеви

  Мелени јатки

  Коктели

  и многу повеќе ...

  • Смути

  • Сосеви

  • Крем

  • Сорбе

  • Тесто за палачинки

  • Бебешка храна

  • Ладни супи

  • Џусеви

  • Мелени јатки

  • Коктели

  • и многу повеќе ...

  Дополнителни информации

  Во комплетот добивате:

  • моќна висока основа: олеснете си го патот до подобро здравје.
  • сечило за екстракција од не'рѓосувачки челик: ги крши семките, дебелите дршки и тврдата лушпа.
  • висока чаша: вашите утра ќе бидат поедноставни.
  • упатство за употреба и книга со рецепти: подмладете се со вкусните рецепти и зачинете го вашиот живот.
  • ПОДАРОК: Апарат за палачинки.

  Превземете ја Е-книгата за 25 рецепти за супер хранливи и вкусни палачинки ТУКА

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

   
  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star
  Оценка