Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

My mani Апарат за маникир

My mani Апарат за маникир
Photos
 • Видеа
 • Слики
My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир My mani Апарат за маникир
My mani Апарат за маникир

ID: 105950549 | SKU: 1000096794

Ги полира и им дава неверојатен сјај на вашите нокти! Ефективно ја отстранува грубата кожа од стапалата и рацете за брзи и неверојатни резултати, а вашите нокти нема да бидат оштетени.

Во комплетот добивате 6 додатоци: турпија, 2x додатоци за измазнување, 2x додатоци за сјај и додаток за отстранување на груба кожа + 12 БЕСПЛАТНИ додатоци( 3x турпии, 3x додатоци за измазнување, 3x додатоци за сјај).

My mani Апарат за маникир
1.490,00 ден.
490,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Природно мазни и сјајни нокти за само неколку секунди

Дали постојано користите турпии и лакови за вашите нокти да изгледаат убаво? Дали сакате да престанете со користење на разни штетни хемикалии и лакови кои се лупат веднаш штом ќе ги измите садовите.

Сега можете да да имате прекрасни и сјајни нокти со My Mani - рачниот автоматски апарат кој е специјално дизајниран да ја открие природната убавина на вашите нокти. Со My Mani:

 • Ќе имате природно сјајни нокти за само неколку секунди.
 • Нежно и ефикасно ќе ги измазните нерамнините и  аглите на вашите нокти.
 • Работи брзо и без воопшто напор во однос на рачното турпијање.
 • Брзо ќе ја отстрани грубата кожа од петите и рацете.
 • Идеален за ноктите на стапалата, а и на нозете.

Мазни, сјајни и полирани нокти за природен изглед

Тајната на апаратот My Mani е во не-абразивните ролери - додатоци кои ротираат со неверојатни 2400 ротации во минута за да ги измазнат и исполираат вашите нокти, без употреба на груби рачни турпии и лакови. Со My Mani добивате:

 • Додаток-турпија за обликување нокти.

 • Додаток за измазнување на нерамнините и аглите.

 • Додаток за сјај на ноктите кој ќе трае и до една недела.

 • Додаток за отстранување на груба кожа од петите и рацете.

Резултати за само неколку секунди

Ќе го сакате овој апарат, бидејќи работи на многу едноставен, а истовремено брз начин. За многу кратко време ќе ги добиете резултати како тукушто да сте излегле од професионален салон. My Mani е мал и компактен и вие ќе заштедите време и пари, а истовремено ќе имате прекрасни раце и стапала.

Без хемиски супстанци кои ги оштетуваат вашите нокти

Најдоброто од сѐ е тоа што нема да ги оштетите вашите нокти и нема да користите штетни супстанци кои имаат непријатна миризба и лесно се лупат.

ПОДАРОК: 12 додатоци целосно бесплатно

Сега може да ја искористите неверојатната понуда и да добиете 12 различни додатоци целосно бесплатно.

Компактен, работи на батерии

My Mani може да го носите секаде со вас, бидејќи работи на батерии: 2 AA.

Дополнителни информации

Технички карактеристики

 • Работи на батерии- 2 x AA (не се вклучени во комплетот)
 • 4 специјални додатоци
 • 2400 ротации во минута

Во комплетот добивате:

 • 1 x My Mani
 • 2 x додатоци за измазнување (виолетова боја)
 • 2 x додатоци за сјај (бела боја)
 • 1 x турпија (розева боја)
 • 1 x додаток за отстранување на груба кожа (виолетова боја)

ПОДАРОК:  12 различни додатоци кои ги добивате целосно бесплатно:

 • 4 x додатоци за измазнување (виолетова боја)
 • 4 x додатоци за сјај (бела боја)
 • 4 турпии

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка