Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Miss Belt Појас за затегнување

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака да исчезне и покрај сите диети и вежбање? Дали успеавте да ги намалите килограмите или имате природно тенка фигура, а стомакот е единственото нешто што ви го нарушува изгледот? Ние имаме ново решение кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот!

 • Miss Belt нежно, но цврсто ги притиснува стомакот и половината.
 • Ви помага да ги зацврстите стомачните мускули.
 • За само неколку секунди ќе ви помогне да изгледате 2 пати послабо.
 • Може да го носите под облеката.
 • Одличен додаток за време на вежбање, јога, трчање, возење велосипед или секојдневните обврски.
 • Соодветен за мажи и жени.
Top Shop Miss Belt Појас за затегнување
Од 1.590,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали сакате да имате послаба, поатрактивна фигура, но стомакот едноставно не сака да исчезне и покрај сите диети и вежбање? Дали успеавте да ги намалите килограмите или имате природно тенка фигура, а стомакот е единственото нешто што ви го нарушува изгледот? Ние имаме ново решение кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот!

 • Miss Belt нежно, но цврсто ги притиснува стомакот и половината.
 • Ви помага да ги зацврстите стомачните мускули.
 • За само неколку секунди ќе ви помогне да изгледате 2 пати послабо.
 • Може да го носите под облеката.
 • Одличен додаток за време на вежбање, јога, трчање, возење велосипед или секојдневните обврски.
 • Соодветен за мажи и жени.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Скријте го стомакот и за неколку секудни изгледајте послабо и поатрактивно!

Дали сакате да се ослободите од непријатниот стомак кој го уништува вашиот изглед без разлика на што и да носите? Дали би сакале да носите секси фустани и тесни фармерки?

Запознајте го Miss Belt, исклучителниот појас за затегнување кој за само неколку секунди ќе ја обликува вашата фигура и ќе ви го затегне стомакот.

Miss Belt не е само обичен корсет или облека за слабеење, бидејќи тој нежно го притиснува вашето тело, ја обликува вашата фигура и што е најважно, вие ќе се чувствувате релаксирано и удобно.

За само неколку секунди, 2 конфекциски броја помалку

Miss Belt е толку ефикасен во затегнувањето на вашата половина и стомакот и ќе направи да изгледате како да носите 2 конфекциски броја помалку. Конечно ќе можете да ги облечете вашите омилени фармерки и тесни маички и нема да се грижите дали нешто излегува околку половината.

Со Miss Belt за само неколку секудни ќе го имате популарниот изглед на песочен часовник. Без диети, без жртви и без напорно вежбање. Само облечете го и уживајте во резултатите!

 • пред

 • после

 • пред

 • после

Прекрасните облини ќе станат реалност!

Појасот ќе ви помогне да бидете задоволни од она што ќе го видите во огледалото, бидејќи ќе имате прекрасни облини. Фигурата на песочен часовник ќе ги нагласи градите и ќе го скриете она што не сакате да се гледа.

Вашите соништа ќе станат реалност!

Совршен за да го скриете стомакот после породување

Сигурно ќе бидете многу среќни кога ќе станете мајка, но стомакот после породување сигурно нема да ве направи многу среќни. Ако сакате да изгледате подобро облечете го Miss Belt кој за само неколку секунди ќе ви помогне да го сокриете стомакот, а истовремено да ги зацврстите стомачните мускули.

И како вашето бебе ќе расте и ќе почне повеќе да тежи не заборавајте да го облечете Miss Belt, бидејќи ќе му даде одлична поддршка на вашиот грб.

Соодветна поставеност на телото

Дали често седите подгрбавени? Miss Belt ќе ви помогне да седите исправени и да имате правилна поставеност на телото, бидејќи ќе му даде соодветна поддршка на долниот дел од грбот. Доколку работите на компјутер или во седечка положба, тогаш Miss Belt ќе ви помогне да седите исправено.

Со Miss Belt не само што ќе изгледате послабо, туку и ќе направите нешто одлично за вашето здравје.

Носете го секој ден, каде и да сте

 • Му дава поддршка на вашиот грб и правилна поставеност на телото додека го носите вашето бебе.

 • Вашиот грб и ‘рбет ќе бидат исправени додека работите во канцеларија.

 • Ви нуди поддршка за грбот додека кревате тегови или пак вежбате.

Задоволни корисници

 Мојот стомак изгледа послабо и моите гради изгледаат поголемо. Имам совршени облини. Не само што изгледам подобро, туку и се чувствувам подобро. Грбот ми е постојано исправен, тоа е непроценливо. 

 • пред

 • после

Дополнителни информации

Совршено тело во 2 чекори

Miss Belt е едноставен за користење

 1. 1 Чекор 1: Облечете го и прикачете го
 2. 2 Чекор 2: Прилагодете го кога и да сакате, па дури и кога чекорите

Појасот веднаш ќе го стегне вашиот стомак и половина и ќе направи да изгледате послабо и да се чувствувате посамоуверено. Тајната е во технологијата на двојната компресија со помош на иновативниот материјал Sbeltex, кој го притиснува стомакот, ви дава поддршка на грбот и ќе ви помогне за само неколку секунди да го добиете изгледот на песочен часовник.

 • 1
 • 2
 • соодветно за секој кој сака подобро да изгледа
 • совршено за оние кои не можат да се ослободат од стомакот
 • совршено решение за новите мајки
 • за мајки на кои им треба поголема поддршка додека ги носат децата
 • соодветно за оние коие креваат тегови како дел од нивната фитнес рутина
 • за лица кои не седат исправено
 • за мажи и за жени

Технички карактеристики:

 • достапен во црна боја
 • големини: S/M и L/XL
 • направен од иновативниот Sbeltex материјал
 • технологија на двојна компресија
 • никој нема да забележи дека го носите

Табела за големина:

Големина ЕУ големина Половина (см)
S/M 36-40 63-76
L/XL 44-48 7 -92
2XL/3XL 50-54 96-107
Технички карактеристики
Достапни бои црна
Достапни големини S - XXXL
Материјал PP, латекс, полиестер, спандекс

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ROBERTO

www.topshop.com.mk

07.10.2016

DELUVA!
Pojasot za zategnuvanje navistina deluva,koga ke go prikacete dobro za polovonata navistina duri do 2 konfekciski broja ve namaluva-probajte!!!

1 производ(и)