Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dr. Levine's Магнетен појас за колено

Магнетен појас за колено Dr. Levine's
Photos
 • Видеа
 • Слики
Магнетен појас за колено Dr. Levine's Магнетен појас за колено Dr. Levine's Магнетен појас за колено Dr. Levine's Магнетен појас за колено Dr. Levine's
Dr. Levine's Магнетен појас за колено

ID: I0335| SKU: 1000003705

Магнетен појас за колено - ја подобрува циркулација и благотворно влијае врз воспаленијата на коленото.

1.190,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Магнетниот појас за колено на Др. Левин:

 • направен е од мек и квалитетен материјал;
 • се приспособува на сечиј обем;
 • може дискретно да се носи под облеката.

Како дејствува?

 • Кога ќе го наместите околу коленото, појасот ја потпира чашката на коленото и го елиминира притисокот во зглобот (токму затоа е посебно погоден кај воспаленија на зглобовите).
 • Магнетните бранови продираат длабоко во коленото и му ја враќаат подвижноста.
 • Магнетните делови треба да се носат кога се движите, седите или работите (пред спиење треба да се извадат). Не се препорачуваат за лица што имаат вградени апарати на срце (пејсмејкер и слични апарати).

 

Како дејствува?

 • Кога ќе го наместите околу коленото, појасот ја потпира чашката на коленото и го елиминира притисокот во зглобот (токму затоа е посебно погоден кај воспаленија на зглобовите).
 • Магнетните бранови продираат длабоко во коленото и му ја враќаат подвижноста.

Магнетните делови треба да се носат кога се движите, седите или работите (пред спиење треба да се извадат). Не се препорачуваат за лица што имаат вградени апарати на срце (пејсмејкер и слични апарати).

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка