Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Magic Tracks Син автомобил

Magic Tracks синиот автомобил е проѕирен и вклучува 5 ЛЕД светла.

Magic Tracks Син автомобил
590,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Magic Tracks синиот автомобил е проѕирен и вклучува 5 ЛЕД светла.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Трката може да почне!

Кој ќе победи? Нарачајте го и синиот автомобил и уживајте во магијата со вашите најблиски!

Автомобилот е проѕирен и има 5 ЛЕД светла. Тој работи на 3ААА батерии кои се ставаат во посебен дел чиј капак се отвора само со шрафцигер.

Време е за трка со најдобриот другар!

Откако ќе ја склопите патеката, време е за трка! Едниот од вас може да се натпреварува со синиот автомобил, а другиот со црвениот - кој ќе победи?

Нарачајте ги дополнителните автомобили за целото семејство да може да ужива во забавата.

Дополнителни сетови достапни за вас!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики 3 AAA батерии (не се вклучени во пакетот); За возраст над 3 години
Материјал пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality