Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Magic Tracks Полициски автомобил

Magic Tracks Полициски автомобил
Photos
  • Видеа
  • Слики
Magic Tracks Полициски автомобил Magic Tracks Полициски автомобил
Magic Tracks Полициски автомобил

ID: 106096583 | SKU: 1000149651

Патролирајте по улиците и заштитете го вашиот град од криминал со Magic Tracks полицискиот автомобил! Автомобилот е сино - бел и има 5 ЛЕД светла.

Magic Tracks Полициски автомобил
590,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Патролирајте по улиците со Magic Tracks полицискиот автомобил!

Притиснете го копчето на кровот на автомобилот за да го активирате и трката може да почне!  

Часови забава за целото семејство

Автомобилот работи на 3ААА батерии кои се ставаат во посебен дел чиј капак се отвора само со шрафцигер.  

Нарачајте ги и додатоците достапни подолу, за целото семејство да може да биде дел од трката!    

Додатоци достапни за вас!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики 3 AAA батерии (не се вклучени во пакетот); За возраст над 3 години
Материјал пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка