Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Magic Tracks Детска патека за тркање

Magic Tracks Детска патека за тркање
Photos
 • Видеа
 • Слики
Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање Magic Tracks Детска патека за тркање
Magic Tracks Детска патека за тркање

ID: 106094138 | SKU: 1000145259

Најпознатиот детски сет конечно и кај нас! Magic Tracks - патеката за тркање е нов сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка и заоблува во секоја форма и секој правец. Патеката, исто така, и свети во мракот и има 4 весели бои, додека пак автомобилот има 5 ЛЕД сијалички кои прават вистинска забава во детската соба.

Magic Tracks Детска патека за тркање
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Играчка на годината: патека за тркање која свети во мракот

Magic Tracks - патеката за тркање е нов сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка и заоблува во секоја форма и секој правец. Патеката, исто така, и свети во мракот и има 4 весели бои, додека пак автомобилот има 5 ЛЕД сијалички кои прават вистинска забава во детската соба.  

Оваа уникатна патека за тркање е направена од 220 дела со должина од 3,3 метри, кои многу едноставно се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можете многу лесно да ја менувате.

Одлична забава за целото семејство!

Автомобил за тркање со 5 ЛЕД светилки

Откако ќе ја склопите патеката време е за трка! Magic Tracks сетот вклучува и 1 црвен автомобил на батерии.  

Направен е од проѕирен материјал и има 5 ЛЕД светилки.

Автомобилот работи со 3ААА батерии кои се во посебен дел, и капакот може да се отвори само со шрафцигер. 

Вистинската магија се случува кога ќе го изгасите светлото

Magic Tracks сетот создава магија кога ќе го изгасите светлото. Веселите бои светат во мракот и вашите деца ќе уживаат во играта.

Додека автомобилот поминува, ЛЕД светилките ја осветлуваат патеката што дава дополнителна магија на целата игра.  

Неограничени можности за игра - патеката никогаш нема да има иста форма!

Magic Tracks ви нудат часови и часови забава во комбинација на бои и форми. Можностите се неограничени!

 • Деловите се спојуваа Направете патека за тркање за неколку секунди

 • Форма на змија Magic Tracks патеката може да се витка и обликува во секој правец

 • Свиткајте ја за 360˚ Направете круг и автомобилот ќе се движи во внатрешниот дел.

 • ЛЕД светилки Автомобилот има 5 светилки кои ја осветлуваат патеката додека тој поминува

 • 1 лист со лепенки за автомобилот Направете го автомобилот поинтересен со лепенките кои ги добивате во пакетот

 • Патеката се витка во ролна За брзо и едноставно складирање

Одличен роденденски подарок

Мagic Tracks сетот е одличен подарок за најмалите на возраст над 3 години. 

Можете да го ставите под кревет, под маса, можете да создавате патеки во сите форми! И откако се ќе биде подготвено - изгасете го светлото и уживајте во магијата!    

Дополнителни сетови достапни за вас!

Дополнителни информации

Сетот вклучува

 • 220x Magic Tracks делови за патеката (3,3м)
 • 1x Црвен автомобил со ЛЕД светилка
 • 1x Сет од 78 лепенки
 • 1x Упатство за употреба

Автомобилот работи на: 3 AAA батерии (не се вклучени во комплетот)
Возраст: над 3 години
Материјал: пластика

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики 3 AAA батерии (не се вклучени во пакетот); За возраст над 3 години
Материјал пластика

Препорачани производи

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка