Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Wellneo Lizz by Velform Серум за лифтинг на лице

Lizz by Velform
Photos
 • Видеа
 • Слики
Lizz by Velform Lizz by Velform Lizz by Velform Lizz by Velform Lizz by Velform Lizz by Velform
-70%
Wellneo Lizz by Velform Серум за лифтинг на лице

ID: 105990961 | SKU: 1000124927

Дали би сакале да ги вратите годините и да ги избришете линиите од смеа и брчките околу очите за само неколку секунди? Дали имате некоја посебна пригода за која треба да се претставите во најдобро светло? Користете го Lizz by Velform, најновото откритие кое на чудесен начин го враќа времето!

 • Ја поткрева, затегнува и тонира вашата кожа за само 120 секунди
 • Уживајте во вашата мазна, подмладена кожа дури до 8 часа
 • Ви помага да ја сокриете непроспиената ноќ и ги отстранува знаците на замор
 • Без инјекции, операции или пак болни третмани
 • По нанесувањето се суши и создава невидлива мрежа која ја затегнува и зацврстува кожата  
 • Наменета е за мажи и жени
 • За сите возрасти од 25 до 70 години и повеќе 
 • Добивате 1 гел подарок:  гел за лифтинг околу усни и под нос, крем за лифтинг на чело и врат или крем за отстранување на дамки.
Wellneo Lizz by Velform Серум за лифтинг на лице

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Сокријте ги годините и изгледајте помладо за само 2 минути - зачувајте го младешкиот изглед и до 8 часа!

Од време на време сите сакаме да се претставиме во најдобро светло. Кога сакаме да оставиме добар прв впечаток, да ги сокриеме годините, да импресионираме некого или едноставно да ги сокриеме знаците на замор од нашето лице. Сите знаеме дека модерните козметички третмани се скапи и болни, но постои решение кое не е. Запознајте го Lizz by Velform, најновото откритие кое ги брише годините од вашето лице со едно едноставно нанесување.

Изгледајте неколку години помладо без операции

Lizz by Velform е најновото откритие кое веднаш ја поткрева, затегнува и тонира вашата кожа за моментално задоволство и резултати кои траат и до 8 часа.

Lizz ги брише брчките, ги измазнува линиите, ја зацврстува и затегнува вашата кожа без никакви инјекции или болни третмани. Едноставно нанесете ја оваа неверојатна крема и гледајте како брчките, линиите и потеченоста буквално исчезнуваат за само неколку секунди.

За само неколку минути ќе изгледате 5,10,15, па дури и 20 години помладо!

Ги отстранува брчките околу очите

Кога станува збор за стареењето, сите знаеме дека областа околу очите секогаш прва страда. Можеби имате мазно и младолико лице на останатите делови, но очите никогаш не лажат и секогаш ги издаваат вашите години.

Lizz создава невидлива структура- ги зацврстува, затегнува, и брише линиите, ги измазнува брчките околку очите и едноставно да ги брише годините од вашето лице.

Со Lizz by Velform може да изгледате младо и свежо за само неколку секунди.

Флоренс

Каква разлика помеѓу ова и ова. Неверојатно. Изгледам како да имам 10 години помалку на оваа страна зошто......видете го ова. Штом ја ставив веднаш почна да делува и за неколку секунди веднаш ги забележав резултатите.

Стресот и недостатокот на сон почнуваат да ви пречат?  Lizz ќе ве спаси

Во денешно време, со работата и студиите, вашите очи ја губат својата природна убавина. Имате подочници, отоци, црвенила, чешање, брчки и што ли уште не. Дури и откако ќе се разбудите вашите очи изгледаат уморно и безживотно поради темните кругови и отоците околу очите. Lizz ви ветува дека слбодно може да го користите на секаков вид на кожа и дека за неколку секунди ќе ги избрише знаците на стрес.

Вака Lizz  прави магија:

Зошто секое утро да се будите со брчки околу очите и да оставате впечаток дека цела ноќ не сте спиеле? Сè што ви треба е Lizz by Velform кој ќе ги отстрани знаците на замор и секое утро ќе изгледате свежо и одморено.  

Мариан

Она што е посебно кај LIZZ е дека не мора да ги имат тие грди линии околу очите во текот на целиот ден. Со LIZZ се чувствувам и изгледам помладо. Сметам дека е феноменален производ.“

Буквално кожата околу очите се затегнува за само 2 минути - изгледајте подобро за вашите посебни пригоди!

Ова неоперативно, ненападно привремено решение за отстранување на брчките е совршено за специјални пригоди која треба да изгледате помладо. Вашите пријатели и семејство ќе бидат изненадени од промената - исто и вие. Можете да ја ставите како подлога пред да се нашминкате и никој никогаш нема да ја знае вашата тајна. Ефектот на подмладеност трае и до 8 часа, повеќе од доволно за

 • свадба,
 • годишнина од матура,
 • интервју за работа,

или која било друга природа кога сакате да изгледате зачудувачки.

Брчки, мимични брчки, линии - ќе ги снема за ми

Lizz by Velform веднаш ќе ви даде помлад изглед. Моментално ќе ги отстрани брчките, мимичните брчки, знаците на замор, ќе ги измазни линиите - одново и одново и одново.

Во едно шишенце има повеќе од 100 нанесувања.

Добивате еден подарок за негување на проблематична кожа

 • Гел за лифтинг околу усни и под нос - Овој екслузивен третман на Lizz за областа околу усните значително ќе ги намали знаците на стареење на чувствителната кожа околу усните и носот.

 • Крем за лифтинг на чело и врат - Единствениот третман на Lizz за третирање на челото и вратот ја зацврстува кожата и ги отстранува длабоките линии и брчки на вашето чело и делот на вратот за одлични резултати кои сите ќе ги забележат.

 • Крем за отстранување на дамки - Нашиот единствен Lizz отстанувач на црвенила ви помага засекогаш да ги намалите црните точки предизвикани од старост или шаренила на лицето, предизвикани од прекумерно седење на сонце, а покрај тоа ја штити вашата кожа од понатамошни оштетувања. Се нанесува два пати дневно - наутро и навечер, на областа која се третира.

Дополнителни информации

Како функционира?

Нанесете го, почекајте 2 минути и ќе бидете вчудоневидени од резултатите!

Lizz by Velform е многу едноставен за употреба. Само нанесете мала количина околу областа на очите и кога почнува да се суши вашата кожа се измазнува и зацврстува за само 2 минути.

За само неколу секунди откако ќе го нанесете Lizz by Velform, ќе започнете да гледате како линиите и брчките околу очите исчезнуваат и кожата почнува да изгледа помладо и посвежо, дури и до 8 часа. Извадете го со отстранувач за шминка.  

 • Кожа пред нанесување на Lizz

 • Кожа покриена со слој од Lizz

 • Мазнење на кожата со Lizz

 • Кожата по нанесувањето

Технички карактеристики:

Во комплетот добивате:

 • 1 x шише Lizz by Velform- 15 мл.

БОНУС (еден примерок):

 • 1 x примерок f Lizz by Velform за чело и врат - 3 мл.
  Визуелно и моментално ги измазнува брчките и знаците на замор на целото лице и врат
 • 1 x примерок Lizz by Velform за контурирање на областа околу устата- 3 мл.
  Визуелно и моментално ги намалува брчките и знаците на замор во областа околу устата.
 • 1 x примерок of Lizz by Velform за намалување на дамките - 3 мл.
  Дизајнирано за да ги третира дамките, да го изеднали тонот на кожата, да ги поправи несовршеностите и да го подобри целосниот изглед на лицето.

Состав:

Вода, магнезиум алуминиум силикат, ниацинамид, полисорбат 20, парфем(арома), хидролизирано влакно од соја, феноксиетанол, CI 14700(црвена 4), етилхексглицерин, бутилфенил метилпропионал, хексил цинамал, алфаисометил јонон, цитронелол, магнезиум нитрат, бензил салицилат, хидроксиохексил, 3-циклохексен карбонксалехид, метиллклоросиотазолинол, магнезиум хлорид, оцетна киселина.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка