Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Schildkröt Сет тегови

Сет тегови Schildkröt
Photos
 • Видеа
 • Слики
Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt Сет тегови Schildkröt
Schildkröt Сет тегови

SKU: 99-1000038924

2 фиксни тегови со јадро од челик и винилна облога. Достапни во тежинa:2 х 3кг (антрацит).  

Од 9,90 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Иделен додаток на вашите вежби за зголемување на силата на мускулите.

Идеален сет за зајакнување на мускулите на горниот дел од телото. Теговите имаат дел за едноставно ракување кој ви овозможува максимална удобност и зголемена безбедност.  

 • Одлични за комбинирање со други вежби.
 • Користете ги за зајакнување на мускулите на горниот дел од телото, рацете, рамената и грбот. 
 • За побрзо согорување на калории.
 • Достапни во тежинa:2 х 3кг (антрацит).

Одлични за вежбање дома - дури и додека гледате телевизија - а особено се практични за патувања. Исто така, овој сет можете и да го понесете со вас во фитнес центрите за поефикасни вежби. 

Фитнес сетот тегови е дизајниран од долготрајни квалитетни материјали. 

 • Направен е од железно јадро и неопренска облога.  
 • Практични за вежбање дома и додека сте на патување.
 • Достапни во тежинa:2 х 3кг (антрацит). На секој тег ја пишува димензијата.  
 • За тонирање и обликување на рацете, рамената и грбот.
 • За согорување на масните наслаги.
 • Железно јадро со винилна облога.
 • Достапни во тежинa:2 х 3кг (антрацит).

 

Технички карактеристики
Достапни бои зелена, црна
Материјал железо, ПВЦ
Тежина 4 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка