Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Високо квалитетна пилатес топка направена од издржливи материјали соодветна за сите типови на вежби. Достапна во 3 бои и димензии.  

Schildkröt Топка за вежбање
Од 1.490,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Високо квалитетна пилатес топка направена од издржливи материјали соодветна за сите типови на вежби. Достапна во 3 бои и димензии.  

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одржувајте ја вашата форма и уживајте во максималната удобност благодарение на високо квалитетната фитнес топка.  

Безбедна и едноставна за употреба, оваа топка е идеална за јога, пилатес или вежби за трудници. 

Достапна е во 3 различни големини согласно вашите потреби. Фитнес топката ќе ги засили вежбите и ќе ви овозможи активирање на целото тело.  

 • Може да ја користите за за различни видови на вежби.
 • Одлична е за зголемување на стабилноста.
 • Идеален избор за јога, пилатес или фитнес. 
 • Ефикасна за тонирање на различни мускулни групи.
 • Го подобрува држењето додека седите.
 • За сите возрасти.

Одличен избор за оние со ограничен простор.

Направена од долготрајни материјали, оваа фитнес топка му ја дава на вашето тело соодветната поддршка.  

 • Мека гумена површина, едноставна за одржување.
 • Направена од многу цврст ПВЦ.
 • Вклучена ножна пумпа.
 • Достапна во 3 величини.
 • Високо квалитетна фитнес топка која е безбедна и едноставна за употреба.
 • Надополнување на различни вежби.
 • Помага во тонирањето на мускулите.
 • Го зголемува балансот и координацијата.
 • Мека гумена површина која му дава поддршка на вашето тело.
 • Го подобрува држењето кога седите.
 • Соодветна за секоја возраст.    
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики вклучена пумпа
Достапни бои зелена, сива
Материјал ПВЦ
Тежина 1,45 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality