Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Robust Bended Клупа за вежбање

Bended Клупа за вежбање Robust
Photos
 • Видеа
 • Слики
Bended Клупа за вежбање Robust
Robust Bended Клупа за вежбање

ID: 103083047| SKU: 1000061004

Целосно прилагодлива клупа едноставна и удобна за употреба. Со делови за потпирање на грбот, нозете и стапалата кои се прилагодливи, дебели и долготрајни подлоги и ролери, прилагодлив наклон и заоблен дизајн за грбот. Едноставно се склопува и не зафаќа простор.

5.790,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Ќе уживајте вежбајќи на оваа професионална прилагодлива клупа која е навистина едноставна за употреба.

Таа е одлична за почетници кои сакаат да добијат одлични стомачни мускули и тониран горен дел од телото. Со Robust клупата за вежбање ќе ги добиете посакуваните резултати со брзина прилагодена според вашите можности.

 • Одлична за формирање на идеални стомачни и грбни мускули.
 • Користете ја во комбинација со сет тегови за ефикасно обликување на рамената, градите бицепсите и трицепсите.

Подлогите и ролерите се дебели и долготрајни и ви нудат максимална удобност и стабилност, избегнувајќи повреди.

Robust Abdominal Bench Bended е едноставна за склопување, расклопување и чување. Главната рамка издржува максимална тежина на корисник од 100 кг.

 • Димензии на склопена клупа: 139 x 33 x 70см.
 • Рамката од челик е обложена за ваша удобност, а истовремено ви дава и стабилна поддршка.
 •  Заоблениот дел за потпирање на грбот со димензии 90 x 30см и со прилагодлив наклон за различни нивоа на вежбање.

 

 • за силни стомачни и грбни мускули
 • ви помага во намалување на можноста од повреди и болки во грбот
 • дебели и долготрајни подлоги и ролери за вистинска удобност
 • заоблен дизајн за соодветна поддршка и ефикасно вежбање
Технички карактеристики
Димензија 139 x 33 x 70 см
Дополнителни карактеристики Прилагодлив додаток за стапало (4 позиции) и наклон
Максимална тежина на корисник 100 кг
Материјал PP, друго, ПВЦ, челик
Тежина 9,5 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка