Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Robust Abdominal bench - Клупа за вежбање

Robust клупата за вежбање има 4 нивоа на прилагодлива висина за различни нивоа на вежбање, дел за потпирање на грбот со прилагодлив наклон и дел за нозете кој се прилагодува во 5 позиции. Лесно се склопува за едноставен транспорт.

Robust Abdominal bench - Клупа за вежбање
4.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Robust клупата за вежбање има 4 нивоа на прилагодлива висина за различни нивоа на вежбање, дел за потпирање на грбот со прилагодлив наклон и дел за нозете кој се прилагодува во 5 позиции. Лесно се склопува за едноставен транспорт.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ќе уживајте вежбајќи на оваа професионална прилагодлива клупа која е навистина едноставна за употреба. Таа е одлична за почетници кои сакаат да добијат одлични стомачни мускули и тониран горен дел од телото.  

Со Robust клупата за вежбање ќе ги добиете посакуваните резултати со брзина прилагодена според вашите можности.

 • Клупа која овозможува повеќе варијации на програмите за вежбање.
 • Почнете со едноставно истегнување на нозете и напредувајте кон потешките вежби.
 • Одлична за согорување на масните наслаги и дефинирање на мускулите на горниот дел од телото. 
 • Идеална за оние кои сакаат да ги зајакнат или истегнат мускулите на грбот.

Robust клупата има максимална дозволена тежина на корисник до 100 килограми и е одлична за сите типови на тело.   

Оваа клупа можете да ја поставите секаде во вашиот дом, да вежбате и потоа едноставно да ја склопите без да ви зафаќа простор. Клупата ја добивате речиси целосно склопена.

 • Димензии на склопена клупа: 135 x 33 x 62см.
 • Рамката од челик е обложена за ваша удобност, а истовремено ви дава и стабилна поддршка.
 • Дел за потпирање на грбот со димензии 105 x 31см и со прилагодлив наклон за различни нивоа на вежбање.
 • вежби за стомакот и горниот дел од телото
 • 4 нивоа на висина
 • за различни вежби
 • клупата ја добивате речиси целосно склопена
Технички карактеристики
Димензија 135 x 33 x 62 см
Дополнителни карактеристики Прилагодлив додаток за стапало (4 позиции) и прилагодлив наклон, може да се склопи
Максимална тежина на корисник 100 кг
Материјал друго, пена, пластика, челик
Тежина 8,7 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality