Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање

Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање Gymbit
-7%
Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање

ID: 105907860 | SKU: 1000087904

The GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, интегриран MP3 систем, прилагодлива потпора и многу повеќе.

Специјална понуда со 2.000 ден. ПОПУСТ!
Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање

Редовна цена: 29.990,00 ден.


Специјална цена: 27.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • 2HP мотор
 • автоматски наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • MP3 приклучок
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот кој е поставен на рачката
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 2.0 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • Рачно менување на наклонот (3 нивоа)
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија склопено: 165 x 70 x 135 см.
Дополнителни карактеристики лесно пренослива; површина за движење: 120 x 40 см.
Максимална тежина на корисник 120 kg
Моќност 1.0 HP (константно) / 1.5 HP (со забрзување)
Опсег на брзина макс 12 км/ч
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 64,7 кг.
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, вкупно вежбање, време, калории, накосеност, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка