Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Сет за јога

Сет за јога Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Джимбит Йога сет Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit Сет за јога Gymbit
Gymbit Сет за јога

ID: 103528053 | SKU: 1000063121

Сет за јога кој вклучува разни додатоци за голем број на вежби: 1х пилатес топка, 1х рачна пумпа, 1x ЕВА простирка (152 x 56 x 0.6 см), 2x ЕВА јога коцки, 1x ластик и 1x маска за очи.
Gymbit Сет за јога
Залиха: 1
2.190,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Сите додатоци потребни за јога на едно место

GymBit јога сетот ги содржи сите додатоци кои се важни за да ви дадат ефикасност и удобност за време на јога часовите. Одличен начин да го намалите стресот, да ги совладате техниките на релаксација и да ја зголемите силата и флексибилноста.

 • Топката ви овозможува ефикасни вежби кои можете да ги правите речиси секаде. Таа е неопходна за зголемнување на силата на мускулите, подобрување на флексибилноста и држењето - особено во средишниот дел од телото и абдоменот.
 • Ластикот користете го за зголемување на силата.
 • Простирката ви дава удобност во вежбањето.
 • Коцките од пена, доколку ги ставите под колковите, рацете, петите или помеѓу рацете, ви даваат поголема стабилност.  
 • Маската за очи е идеална при медитација, но може да ја користите и додека одмарате.

GymBit јога сетот ги има сите оние додатоци кои ви се потребни за ефикасни вежби во вашиот дом, кои се разновидни, динамични и забавни.

 • Направени од високо квалитетни материјали.
 • Простирката е нелизгачка.
 • Коцките од пена ви обезбедуваат поголема стабилност.
 • Рачната пумпа ви овозможува да ја напумпате или издишите топката во секое време.
 • Целиот сет е спакуван и практичен за чување.
 • Додатоците можат да се користат за јога, пилатес, истегнување или за зголемување на силата на мускулите.
 • Сетот е дизајниран за зголемување на силата, флексибилноста и издржливоста.
 • Одличен за целото тело.
 • Идеален за дома, во фитнес центар или на патување.
Технички карактеристики
Материјал друго, ПВЦ
Тежина 2,05 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка