Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Focus S1 Елиптичен велосипед

Доколку барате идеален начин на вежбање, тогаш велосипедот GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1, со својот иновативен дизајн и едноставен начин на употреба, е идеален за вас. Благодарение на елиптичните движења, вие ќе ги активирате мускулите на целото тело.

Gymbit Focus S1 Елиптичен велосипед
14.990,00 ден.
Залиха: 1
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Доколку барате идеален начин на вежбање, тогаш велосипедот GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1, со својот иновативен дизајн и едноставен начин на употреба, е идеален за вас. Благодарение на елиптичните движења, вие ќе ги активирате мускулите на целото тело.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обликувајте го телото низ забава со GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1

Елиптичните движења се спој од качување по скали, возење велосипед, скијање и пешачење. Додека се движите нанапред, ги таргетирате мускулите на задникот, долниот абдоменален дел, колковите и бутовите. Со движењето наназад, фокусот е на колковите, задникот, бутовите, колената и страничните мускули. Сето ова го прави GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1 идеална справа за слабеење, зајакнување на телото и тонирање на мускулите.

Придобивки:

 • Вежби за целото тело
 • Движење нанапред и наназад
 • Магнетен систем
 • Без притисок врз зглобовите
 • 5 нивоа на отпор
 • Тивок
 • Удобен, компактен, долготраен
 • Сензори за пулс на рачките
 • Големи педали
 • LCD екран
 • Тркало од 6 кг
 • Магнетен систем со 8 нивоа на отпор
 • Вградени тркала
 • Двонасочно движење
 • Сензори за пулс
 • Голем LCD монитор со едно копче
Технички карактеристики
Димензија 118 x 62 x 160 см
Дополнителни информации forward & reverse way of motion
Дополнителни карактеристики Вграден рачен пулс, големи нелизгачки педали
Максимална тежина на корисник 110 кг
Отпор 8 нивоа
Систем на кршење магнетски
Тежина 26kg
Тркала за транспорт Да
Тркало 6 кг
Фунцкии на екран брзина, време, калории, одометар, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality