Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација

Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk
Photos
  • Видеа
  • Слики
Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација Kosmodisk
-58%
Kosmodisk Prestige Автомобилска апликација

SKU: 99-1000001753

Благотворно дејствува на болката во пределот на грбот и `рбетот. Овозможува дополнителна поддршка на грбот, го намалува уморот и го прави возењето поудобно.

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Наменет е за:

  • Благотворно дејствува на болката во пределот на грбот и `рбетот
  • Ги масира `рбетот и половината
  • Дава дополнителна потпора на грбот
  • Го прави возењето поудобно

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка