Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Kosmodisk Classic Мове Сет

Classic Мове Сет Kosmodisk
Photos
  • Видеа
  • Слики
Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk Classic Мове Сет Kosmodisk
Kosmodisk Classic Мове Сет

SKU: 99-1000032545

Космодиск Класик сет специјално дизајниран со иновативна маичка за лесно и едноставно носење!

Соодветни за сите и целосно прилагодливи и удобни за носење.

Kosmodisk Classic Мове Сет

* Задолжителни полиња

Од 3.990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Специјална понуда со ПОДАРОК - Дормео анатомска перница!

Нов производ од семејството на Космодиск кој ќе ви овозможи живот без болки во грбот и 'рбетот.

Космодиск Класик сет - сега усовршен во практична иновативна маичка!

Едноставен за носење така што ќе посакате да го носите постојано. Лесен и удобен сет кој се состои од 3 делови:

  • космодиск дел за 'рбет
  • космодиск дел за половина
  • маичка за дополнително користење на делот за 'рбетот.

Сетот е многу практичен, маичката е прилагодлива на секој облик на телото и многу удобна за носење. Ослободете се од болките засекогаш и чувствувајте се пријатно за време на секојдневните активности!

Космодиск овозможува сигурно, ефикасно и едноставно решение за болките во грбот. Производите со универзалниот Космодиск систем со ребра се клинички тестирани и проверени, дизанирани од стручен тим за да ви помогнат да се намалат или целосно да се отстранат болките во грбот и 'рбетот.

Масажното дејство на уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ги стимулира мускулите покрај `рбетот. Со тоа се создава топлина која ја зголемува циркулацијата на крвта, што ги олабавува вашите мускули и ја намалува болката.

Космодиск не содржи магнети или батерии, што значи дека може да го користите и во комбинација со традиционална или алтернативна медицина.

Практичен, лесно приспособлив на сечиј `рбет заради уникатниот систем за приспособување и удобен за носење

Кога го носите КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет ќе ги почувствувате придобивките на релаксирањето додека работите, пазарувате, возите, спортувате, одмарате, патувате, спиете…

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка