Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Картичка за членство

Photo
Video
 • Ексклузивни понуди со попусти и подароци!
 • Учество во наградни игри!
 • Буклет со ваучери
Top Shop Картичка за членство
1.390,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо
 • Ексклузивни понуди со попусти и подароци!
 • Учество во наградни игри!
 • Буклет со ваучери
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ексклузивни предности:

 • Брошура со ваучери за заштеда поголема од 10 000 ден!
 • Најниски цени на производи, специјално за членовите на Клуб5*
 • Специјален личен попуст
 • Роденденски ваучер
 • Попусти кај партнерите на Клуб 5*

Партнери на Клуб 5*:

 1. Сава осигурување: - заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување - заштеда од 1000 денари за каско осигурување
 2. Хотел Монтана Палас: – 2 ноќевања по цена од 1, со вклучен појадок (заштедете 1540 денари)
 3. Очна оптика Геталдус: – Ваучер со заштеда од 300 денари, кои се добива при купување на производи со вкупна вредност од над 3000 денари.
 4. Силуете: - ваучер со заштеда од 600 денари, при користење на услуги со вкупна вредност од над 3000 денари. - хит третман за слабеење криолиполиза, 2 третмани по цена од 1( заштедете 2700 ден)
 5. Шатци:– ваучер со заштеда од 15%, при купување на производи со вкупна вредност од над 5000 денари.
 6. Сковин:– ваучер со заштеда од 10%

Понуди со попусти

 • Клуб 5* понуди со големи заштеди
 • Поголем број на клуб понуди
 • Сите клуб купувачи имаат пристап до истите клуб понуди
 • Секој квартал по 10-15 нови клуб понуди
 • По една понуда од секој бренд

Со Клуб 5* картичката можете да купувате и на следниве сајтови

 • www.delimano.com.mk
 • www.dormeo.com.mk
 • www.walkmaxx.com.mk
 • www.bidifit.com.mk

Буклет со ваучери

 • Ваучери за попусти кај нашите партнери
 • Ваучер за бесплатна достава
 • Ваучери за конкретни производи
 • Ваучери за подароци
 • Ваучери за попуст на брендови

Личен попуст

 • 5% попуст на проивод по избор*
 • Секој месец добивате можност на еден производ кој што не е на понуда и нема клуб цена да се добие личен попуст
 • Во буклетот има 12 ваучери за секој месец по 1
 • Не може да се комбинира со ваучерот за бесплатна достава

Нивоа

 • Основно членство – 1390 ден.
 • Важи една година од денот на фактурирање
 • Сребрено членство – 1190 ден.
 • Заедно со основното членство важат вкупно 24 месеци.

Златно членство

 • Може да се добие не може да се купи
 • Секој купувач кој во текот на своето основно или сребрено членство ќе направи најмалку 3 нарачки и најмалку 18500 ден. вредност добива статус привилегиран.
 • Привилегираните купувачи кои ќе го обноват своето членство (плаќаат за силвер членство) стануваат златни членови.

Дополнителни предности на златното членство

Дупло поголема гаранција*

 • Добиваат 12 месеци гаранција на сите електрични апарати – условите се исти како и нормалниот гарантен рок, само што тој е подолг.
 • *Исклучок се единствено дормео душеците и шарк програмата затоа што веќе имаат подолга гаранција.
 • Важи за производите кои што се купени во периодот додека купувачот е златен член.

Први дознаваат за производите и понудите*

 • Први дознаваат за лансирањето на производите и имаат можност први да ги купат.
 • Први дознаваат и за понудите со попусти, акциските понуди, викенд акциите и сл.

Придружете му се на Клубот кој секогаш дава повеќе!

Членството во КЛУБ5* ви носи попусти кај нашите партнери:

*Драги членови на КЛУБ5*, Покрај редовните ваучери за заштеда или подарок при купување на производи од нашите брендови, изненадувањето кое го подготвивме за вас е – соработката со надворешни партнери.

Секој член на КЛУБ5, нов или со обновено членство, ќе добие ваучери за попуст на производи или услуги од нашите партнери!

Клуб 5* е специјален клуб на лојални купувачи, на кои им обезбедуваме ексклузивни привилегии!

Со нарачувањето на оваа Клуб 5* картичка, ја плаќате својата едногодишна членарина. Членството започнува на денот кога е извршена уплатата за истото и трае во период од 1 година.

Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Затоа, побрзајте и нарачајте ја својата Клуб 5* картичка уште денес.

Рецензии од купувачи 6 рецензии

5

6 рецензии

6 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kostadinka

www.topshop.com.mk

08.2.2017

So zaclenuvajne na sekoe kupuvajne dobivam poeni,i kupuvam proizvodi so namaleni ceni koi vazat samo za klub-5 potrosuvaci,super proizvodi i super usluga prodolzete taka !!!

ubavka

www.topshop.com.mk

04.12.2016

ubavka
Jas sum vas redoven kupuvac i sum vas clen od mnogu godini gi ocenuvam vasite volkmaz obuvki i jorgani postelnini

Marina

www.topshop.com.mk

07.10.2016

odlicna lamba
jas stanav nov clen pred nepolna nedela....
od koga vazi ovaa ponuda?

ivica

www.topshop.com.mk

07.10.2016

zaenteresiran
zdravo sakam da ve prasam dali so naracuvanje na kartickata se dobiva i nekoj drug podarok osven lambata mi rekoa deka imalo na podarok i patiki sto se 1500d fala mnogu

suzanka

www.topshop.com.mk

07.10.2016

eden i edinstven
edinstveni proizvodi bez zbor

igor

www.topshop.com.mk

07.10.2016

nema da zgresite

6 производ(и)