Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење

Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење
Photos
 • Видеа
 • Слики
Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење
Kleen Kut Wet N Dry Апарат за бричење

ID: 103405630| SKU: 1000062971

Kleen Kut Wet & Dry за уреден, совршен изглед секој ден. Бричењето сега е брзо и лесно - без разлика дали кожата е сува или влажна, со или без пена...

1.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Заборавете на иритираната кожа и зараснатите влакна!

Kleen Kut Wet & Dry можете да го користите на влажна или сува кожаЗа време на утринското туширање, во када, додека се миете...со или без пена за бричење. Овој апарат за Ви ги пружа сите можности кои ги има електричен апарат за бричење, но и слобода да го користите како сакате и каде сакате!

Апаратот е водоотпорен и безжичен и работи на 2АА батерии...

Kleen Kut Wet & Dry има двоен систем на сечила кои нежно ги подигаат влакната и ги сечат под површината. Лесно се движи по секоја нерамнина на Вашето лице и токму затоа по бричењето кожата останува нежна и мека. Заштитната мрежа на апарат го штити лицето од појава на иритации, црвенило и зараснати влакна.

1. Целосно водоотпорен

2. Користете го со или без пена за бричење

Двојно сечило за прецизно бричење

Системот со двојно сечило на Kleen Kut нежно ги поткрева влакната и ги сече точно над кожата при што се прилагодува на секој дел од лицето.

На горната страна има заштитна фолија со титаниум која спречува иритација или осип на кожата. Целосно пренослив и можете да го употребувате каде и да посакате.

Страничен тример за убаво обликувани брада, зулуфи или мустаќи

Kleen Kut има вграден тример со кој лесно ќе го добиете својот омилен, уреден изглед. Со него можете да ги обликувате своите: зулуфи, брада и мустаќи.

Подарок тример за обликување на коса и веѓи !

Во комплетот добивате и подарок тример за обликување на коса и веѓи. Со него лесно ќе ги обликувате веѓите или ќе ги отстраните несаканите влакна од тилот. Овој тример е одличен додаток и за жени!

*За овој производ можете да нарачате и Дополнителна гаранција од 1 година.

Лесен, практичен и едноставен за употреба

Kleen Kut работи со 2 AA батерии (не се вклучени во комплетот).

Можете да го користите со или без пена за бричење. Апаратот за бричење е водоотпорен така што можете да го користите и додека се туширате.

Апаратот за бричење вклучува и подарок тример за обликување на веѓи и коса. Тримерот соодветен е за:

 • бакембарди,
 • мустаќи и брада,
 • веѓи.

Тримерот работи со 1 x AAA батерија.

 

Наменет е за:

 • Сите мажи кои се грижат за својот изглед
 • Совршен за патувања
 • Оние кои сакаат да се бричат додека се тушираат.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка