Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење

Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење
Photos
  • Видеа
  • Слики
Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење
- 75%
Slim'n Lift Infused Хеланки за слабеење

SKU: 99-1000034257

Хеланки за слабеење дизајнирани да го сокријат целулитот и сантиметрите на половината. Ви помагаат да ја добиете посакуваната форма без нерамнини.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Ослободете се од непријатниот целулит за само неколку секунди

Замислете да имате мазна, свиленкаста кожа која нема да се срамите да ја покажете без да се грижите за проблематичните делови на нозете и задникот. Slim 'n Lift Infused е научна иновација развиена во во најдобрите Европски лаборатории чија цел е намалување на целулитот. Намалете 1-2 конфекциски броеви за миг.

Чувствувајте се убави и привлечни во секоја гардероба

Сакате ли за миг да ги изгубите вишокот сантиметри во обем и истовремено да имате мазна и привлечна кожа? Сега тоа е возможно... само облечете ги Slim 'n Lift и чувствувајте се убави и привлечни во секоја гардероба... за миг.

Намалувајте го целулитот со секој чекор

Slim 'n Lift хеланките за обликување овозможуваат да изгледате одлично и откако ќе ги соблечете благодарение на ексклузивната Skintex формула која навлегува длабоко во вашата кожа и прави да се чувствувате и да изгледате одлично. За обновување, по секое перење нанесете од спрејот кој го добивате во комплетот.  

Револуционерна технологија која измазнува и навлажнува

Slim 'n Lift Infused хеланките се направени од револуционерна технологија која ја измазнува и навлажнува вашата кожа. Секоја микрокапсула е полна со патентирана  Sintex формула и состојки против стареење - вклучувајќи ги тука ретинол, екстракт од црвени алги, кофеин, шеа путер, кајсија и масло од шипинки кои навлегуваат длабоко во кожата за долготрајни резултати.    

Тестиран процес кој долго трае

Технологијата на Slim 'n Lift е тестирана и докажано е дека останува активна во текот на повеќе перења и носења. Доколку ги носите хеланките 8 часа на ден четири до шест недели, нивната моќ за навлажнување и измазнување на кожата ќе се зголеми.  

  • оние жени кои сакаат да ги сокријат нерамнините на кожата
  • оние кои сакаат засекогаш да се ослободат од целулитот
  • оние кои бараат нешто што ќе им овозможи да го носат секое парче од нивната облека со голема самодоверба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка