Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1

H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1
Photos
 • Видеа
 • Слики
H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1 H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1 H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1 H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1 H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1
- 46%
H2O PowerX Чистач на пареа - правосмукалка 2 во 1

ID: 104565797| SKU: 1000070471

Заштедете простор и време со одличната машина која има 6 функции и која ќе ви помогне да ги исчистите сувите и влажните дамки низ целиот дом. Добредојдовте во новиот свет на чистотијата, време е да го запознаете H2O PowerX!

Со него ќе можете:

 • Едноставно да го менувате од вертикална во рачна правосмукалка/чистач на пареа
 • Може да се користи на секакви површини
 • Чисти со вода - без хемикалии
 • Убива 99% од бактериите
 • Дел со кој лесно ќе ги исчистите и килимите
Специјална понуда со 6.000 Ден. заштеда!

Редовна цена: 12.990,00 ден.


Специјална цена: 6.990,00 ден.

Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (1.290,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Чисти, дезинфицира и го освежува вашиот дом без хемикалии

H2O е најдобриот, наједноставниот и најлесниот начин да го исчистите целиот дом без употреба на хемикалии и напорни триења. Тој е едноставно и природно решение, кое нема само да го исчисти, туку и ќе го дезинфицира и освежи вашиот дом со моќта на водата, без употреба на никакви хемикалии, детергенти и дополнителни алергени.

Ова значи дека на вашиот под нема да има остатоци од хемикалии - па вашите деца и миленици ќе можат безбедно да си играат.

Уништува до 99% од бактериите

Со моќта на пареата H2O PowerX уништува 99% oд бактериите, а тоа е исклучително безбеден начин да се исчисти целиот дом.

Едноставно 6 во 1 решение кое ќе ги заврши сите работи

Замислете си да можете да го исчистите целиот дом со користење на само еден производ, наместо со шест. Соберете го сувиот и влажен неред од подот. Исчистете ги дупките и тешко достапните места со помош на рачната правосмукалка. Потоа вклучете го чистачот на пареа и направете дезинфекција и освежете ги килимите.

Во комплетот добивате:

 • Вертикален чистач на пареа: помага да се исчистат и дезинфицираат сите тврди подови и да се освежат килимите.

 • Вертикална правосмукалка за собирање на течности: собира сокови, млеко, вода и сл.

 • Вертикална правосмукалка: собира прашина и бактерии.

 • Рачен чистач на пареа: чисти подови, а одличен е за чистење на нечистотијата од гумите на автомобилот.

 • Рачна правосмукалка:користете го малиот додаток за да ја соберете прашината од креветите или од други тешко достапни површини.

 • Рачна правосмукалка за собирање течности: користете го додатокот за да соберете течности од килими, маси и сл.

Користете го додатокот за килими за да ги освежите на многу едноставен начин

Во комплетот добивате дел со кој едноставно ќе ги освежите килимите.

Лесен и едноставен за користење

H2O PowerX е лесен и пренослив. Тежи помалку од 4кг и затоа секој може да го користи. Се складира на многу едноставен и лесен начин.

Паметен и едноставен начин за брзо и едноставно чистење

H2O е паметен избор за брзо и едноставно чистење на целиот дом бидејќи е ефективен и лесен за употреба. Лесно се претвара од вертикален во рачен чистач, а со притискање на само едно копче од правосмукалка станува чистач на пареа - сето тоа во само еден производ.

Вградениот филтер отстранува калциум

Вградениот филтер го отстранува калциумот пред да дојде во допир со подовите и ја филтрира водата за квалитетно чистење на пареа.

H2O PowerX е соодветен за:

 • Семејства со мали деца и/или миленици кои сакаат да живеат во чиста, природна средина без бактерии.
 • Луѓе кои страдаат од алергии или се чувствителни на алергените кои ги има во средствата за чистење.
 • Луѓе кои сакаат повеќенаменски чистач со кој ќе може да го исчистат целиот дом, автомобилот, уредите и сл.
 • екој кој сака лесен и пренослив чистач, кој е едноставен за работа.

Технички карактеристики:

Моќност:

 • 220-240V 50/60Hz
 • 1300W (Пареа)
 • 400W (Вакум)

Во комплетот добивате:

 • 1 x H2O PowerX чистач на пареа и правосмукалка
 • 1 x дел за лизгање на килими
 • 2 x крпи од микрофибер
 • 1 x прскалка
 • 1 x округла најлонска четка
 • 1 x округла метална четка
 • 1 X додаток за собирање тености (црн)
 • 1 x додаток за чистење тесни делови
 • 1 x дел за складирање
 • 1 x мерица
 • 1 x игла за чистење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка