Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Thigh Master - Фитнес реквизит

Thigh Master - Фитнес реквизит Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Thigh Master - Фитнес реквизит Gymbit Thigh Master - Фитнес реквизит Gymbit
Gymbit Thigh Master - Фитнес реквизит

ID: 103528052 | SKU: 1000063120

Компактен и лесен фитнес реквизит ефикасен за тонирање на мускулите на колковите и бутовите, задникот и долниот дел од рацете, градите, абдоменот и горниот дел на грбот.

Gymbit Thigh Master - Фитнес реквизит
490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Зајакнете ги мускулите на бутовите и горниот дел од телото

Доколку навистина сакате да ги зајакнете мускулите на бутовите и горниот дел на телото тогаш овој компактен и ефикасен фитнес реквизит е идеален за вас.

Флексибилноста на GymBit Thigh Master е во неговата способност за тонирање и зајакнување на клучните делови од вашето тело - вклучувајќи ги и колковите, бутовите, задникот, горниот и долниот дел на рацете, градите, абдоменот и горниот дел од грбот.

 • Thigh Master реквизитот е лесен и можете да го носите со вас.
 • Овој реквизит може да се користи за голем број на мускулни групи.
 • За зајакнување на внатрешниот дел од бутовите и колковите, ставете го GymBit Thigh Master помеѓу нозете и притискајте.
 • За тонирање на надворешниот дел од бутовите и задникот, нозете ставете ги помеѓу реквизитот и пробајте да се борите против притисокот.
 • За активирање на мускулите на абдоменот, грбот и рацете, држете го реквизитот пред градите или над главата и притискајте.

Практичен и ефикасен реквизит со многу пристапна цена.

 • Дава силен отпор за зајакнување на мускулите.
 • Лесен за пренесување и едноставен за употреба.
 • Со флексибилни и удобни рачки.
Технички карактеристики
Димензија 47 x 13 x 16 см.
Материјал ЕВА пена
Тежина 0,5 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка