Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Јаже за скокање

Photo
Video

Би сакале ли да согорите калории од 2 кришки леб за само 10 минути? Сега можете... само земете го најновото јаже од GymBit и почнете да скокате. Совет: Ова е најдобар начин да го започнете денот - забрзајте го вашиот метаболизам и почнете да согорувате калории.

Gymbit Јаже за скокање
390,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Би сакале ли да согорите калории од 2 кришки леб за само 10 минути? Сега можете... само земете го најновото јаже од GymBit и почнете да скокате. Совет: Ова е најдобар начин да го започнете денот - забрзајте го вашиот метаболизам и почнете да согорувате калории.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Би сакале ли да согорите калории од 2 кришки леб за само 10 минути? Сега можете... само земете го најновото јаже од GymBit и почнете да скокате. Совет: Ова е најдобар начин да го започнете денот - забрзајте го вашиот метаболизам и почнете да согорувате калории.

GymBit јажето за скокање е мало и многу лесно, па можете многу лесно да го преместувате од едно на друго место како и да го складирате. Оптимални кардио бенефити, додека го зајакнувате и тонирате вашето тело, со неверојатно брзи резултати. Дизајнот на рачката и квалитетните материјали од кои е изработено, го прават ова јаже идеално за вежбање.

Можете да ги вежбате нозете - колковите и бутовите, абдоменот, градите, рамената, грбот и рацете истовремено. Рачките се со ергономски дизајн, а должината на јажето е 2.75 м. Должината можете да ја прилагодувате согласно вашата висина.

Технички податоци

 • боја: црна/зелена
 • должина: макс. 2,75 м (лесно прилагодлива должина)
 • материјал: ПВЦ
 • ергономски рачки
 • округли лагери за поголема брзина и прецизност

Придобивки

 • одлични кардиоваскуларни вежби
 • за вежбање на различни мускулни групи
 • едноставна употреба
 • соодветно за сите генерации
 • вежбате дома
 • удобни, ергономски рачки
 • прилагодлива должина на јажето
 • зафаќа многу малку простор за складирање

Со GymBit јажето за скокање можете да одберете помеѓу голем број на начини на вежбање:

Ниско ниво

 • скокање со двете нозе
 • скокање со една па со друга нога наизменично

Средно ниво

 • џогинг - скокање со поголем интензитет
 • трчање - скокање со високо подигнати колена

Напредно ниво

 • откако ќе скокнете, прекрстете го долниот дел од нозете и стапнете на земја со прекрстени нозе
 • странично - менувајте ги страните на стапнување на земја од лево на десно
Технички карактеристики
Димензија max 2,75 m
Достапни бои црна/зелена
Материјал ПВЦ

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star