Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипед

Focus S1 Magnetic Собен велосипед Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Focus S1 Magnetic Собен велосипед Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипед Gymbit
Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипед

ID: 103678441 | SKU: 1000064008

Ова е совршен велосипед за брзи и едноставни вежби. GymBit Magnetic Bike Focus S1 има 5 нивоа на отпор и дисплеј кој ќе ви ги даде сите потребни информации. Ќе ги зголемите атлетските способности и ќе се вратите во форма! Одлична кардио вежба во удобноста на вашиот дом!

7.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во енергична кардио вежба со овој велосипед!

Уживајте во енергична кардио вежба со GymBit Magnetic Bike Focus S1. Неговиот систем на отпор е тивок и и има издржлива челична конструкција. Овој велосипед е одличен за почетници и активни возачи кои сакаат да бидат во форма!

Започнете!

 • Тивок, долготраен, компактен и удобен.
 • Монитор кој е едноставен за читање и го покажува времето, брзината, потрошените калории и растојанието.
 • Одометар - вкупно поминато растојание за време на вежбите.
 • Прилагодливи педали.
 • Едноставно прилагодување на отпорот.
 • 5 нивоа на отпор.
 • Магнетски отпор за тивко возење.
 • Атрактивен изглед и компјутерски дизајн.
 • Седиштето се прилагодува во две насоки - хоризонтална и вертикална.
 • Тркала со кои едноставно ќе го транспортирате велосипедот.
 • Дел од брендот LiveActive
Дополнителни информации
 • Рачки со сензори за пулс
 • Голем ЛЦД екран
 • Вградени тркала за транспорт
Технички карактеристики
Димензија 93,5 x 45 x 124 cm
Дополнителни карактеристики Мерач за пулс, прилагодливо седиште
Максимална тежина на корисник 110 kg
Отпор 5 levels
Систем на кршење магнетски
Тежина 22kg
Тркала за транспорт Да
Тркало 5 kg
Фунцкии на екран брзина, време, калории, одометар, пулс, растојание, скенирање

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка