Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Door Bar Фитнес реквизит

Door Bar Фитнес реквизит Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Door Bar Фитнес реквизит Gymbit
Gymbit Door Bar Фитнес реквизит

ID: 103528049 | SKU: 1000063117

Претворете ја рамката од вратата во место за вежбање. Оваа шипка е направена од челик со хромирана рамка и има дел од пена на кој треба да ги поставите рацете. Овој реквизит е направен за да биде неверојатно силен и удобен за употреба. Се прилагодува на рамки од врати со ширина до 100 см, што значи дека се вклопува на речиси секоја врата.

790,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Силен реквизит кој штеди простор и пари

Доколку барате шипка која е удобна и штеди простор, тогаш Gymbit Door Bar е идеален за вас. Овој ефикасен и практичен производ ви нуди голем број на предности:

 • силна, хромирана челична шипка која ви гарантира стабилност и безбедност
 • удобен дел со пена за рацете
 • се мести за неколку секунди
 • се вклопува на речиси секоја врата - се шири од 62см до 100см
 • може да се намести и на горниот и на долниот дел од вратата
 • максимална дозволена тежина на корисник - 100кг
 • пристапна цена
 • ви овозможува да вежбате во удобноста на вашиот дом

Gymbit Door Bar ви нуди брз и ефикасен начин за зајакнување на мускулите од горниот дел на телото

Gymbit Door Bar шипката може да се намести на секоја врата за само неколку секунди. Со неа ги активирате мускулите на:

 • рацете и рамената
 • градите и грбот
 • стомакот и колковите

Можете да ја наместите на горниот или долниот дел од вратата за голем број на вежби:

 • истегнување на горниот дел од телото
 • истегнување на грбот
 • истегнување на колената и колковите
 • истегнување на целото тело
 • подигнување на нозете
 • стомачни вежби, итн.

Со редовно вежбање, ќе ги зајакнете мускулите, ќе ја зголемите силата, издржливоста и ќе согорите калории.

 • Ширина: 62 - 100 см
 • Железна цевка со дијаметар 28мм
 • Сребрена и црна боја
 • Материјал: железна цевка со облоги од пена
Технички карактеристики
Димензија 62 - 100 см.
Материјал гума, железо, пена
Тежина 1,2 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка