Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Gymbit 6Abs Shaper Гел подлоги

6Abs Shaper Gel Pads Gymbit
Photos
  • Видеа
  • Слики
6Abs Shaper Gel Pads Gymbit
Gymbit 6Abs Shaper Гел подлоги

ID: 106049429 | SKU: 1000136603

Употреба на ЕМС перничињата е идеална за зајакнување и тонирање на абдоминалните мускули. Тие треба да се менуваат на секои 30-40 сесии.

490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Обликувајте ги стомачните мускули за само неколку минути дневно

6Abs Shaper гел перничињата се направени специјално за 6Abs Shaper апаратот, кој ги тонира вашите стомачни мускули, ви помага во рехабилитацијата по повреда и ве опушта по напорниот ден, за само 20 минути дневна употреба. 

Меки, флексибилни и 100% безбедни

6Abs Shaper гел перничињата се меки, флексибилни и удобни - совршено се прилагодуваат на обликот на вашиот стомак. Системот е 100% безбеден. Потребно е да ги менувате на секои 30-40 сесии. 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка