Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Систем за наводнување

Систем за наводнување
Photos
 • Видеа
 • Слики
Систем за наводнување Систем за наводнување Систем за наводнување
Систем за наводнување

ID: 100255536 | SKU: 1000030545

Уживајте во утринските или попладневните наводнувања на вашата градина - едноставно и брзо, без неред!

Вашите омилени растенија ќе бидат оптимално снабдени со неопходна влажност со Garden watering system.

Систем за наводнување
990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во утринските или попладневните наводнувања на вашата градина - едноставно и брзо, без неред!

Вашите омилени растенија ќе бидат оптимално снабдени со неопходна влажност со Garden watering system.

Не ги минувајте утрата во наводнување на градината, цвеќињата и тревникот, туку едноставно купете го овој систем за наводнување на градина и уживајте во утрата со своето семејство.

 • 3 парчиња месигнани прскалки со 5 шаблони
 • 3 парчиња градинарско црево – 1,8 метри со конектор

Технички карактеристики:

 • Црево – ПВЦ
 • Прскалка – АБС
 • Капаче на прскалка – полипропилен
 • Должина на црево: секое по 1,8 метри

Предности:

 • Брза и едноставна употреба
 • Едноставно поврзување со секое градинарско црево
 • Не е потребна електрична енергија или друго напојување
 • Ја намалува работата при наводнување на градината
 • Заштедува вода
 • Ги наводнува цвеќињата, градината и тревникот дури и кога не сте дома
 • Брза и едноставна употреба
 • Едноставно поврзување со секое градинарско црево
 • Не е потребна електрична енергија или друго напојување
 • Ја намалува работата при наводнување на градината
 • Заштедува вода
 • Ги наводнува цвеќињата, градината и тревникот дури и кога не сте дома

Не ги минувајте утрата во наводнување на градината, цвеќињата и тревникот, туку едноставно купете го овој систем за наводнување на градина и уживајте во утрата со своето семејство.

Технички карактеристики
Димензија Должина на црево: 1,8 м секое
Материјал PP, АБС, ПВЦ

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка