tooltip after the triger
За информации или помош при нарачување јавете се на: 02/3094-550
topshop

За информации или помош при нарачување јавете се на:

02/3094-550

20 години Топ Шоп

Duo Stepper – Фитнес степер


100% безбедно

он-лајн купување

Плаќање на рати

со кредитна картичка
Нарачајте тука!
Цена за Вас:3.990,00 Ден.
Производот не е во продажба![ Разгледајте ги другите производи! ]
Duo Stepper - Фитнес степер
Duo Stepper<span> &#8211; Фитнес степер</span>

Duo Stepper е одличен и безбеден начин да внесете во својот дом комплетен кардиоваскуларен тренинг со низок степен на влијание врз вашите колена и зглобови!


Duo Stepper е одличен и безбеден начин да внесете во својот дом комплетен кардиоваскуларен тренинг!

Рачките и нелизгавите педали ви обезбедуваат стабилност и сигурност додека ги тонирате половината, нозете, задникот и бутовите, согорувајќи калории!

Совршен за рехабилитација, со глатките движења и тивката функција, може да се користи каде било во домот, без да вознемири некого.

Плус, овој степер има вграден ЛЦД дисплеј, што ви покажува колку чекори сте направиле во текот на тренингот, колку време вежбате и колку калории сте согориле.

Одличен кардиоваскуларен тренинг и длабоко тонирање на мускулите, без екстремен притисок на коските и зглобовите.

Компактниот дизајн на вашиот Duo Stepper ви овозможува да го складирате во мал простор, како што е вашиот плакар или аголот од собата и иако е многу стабилен и безбеден во текот на употребата, не е толку тежок за да биде незгоден за пренесување кога тоа е неопходно.

Предности:

 • Рачка со прилагодлива височина
 • Нелизгави педали
 • Лесно читлив компјутерски дисплеј
 • Цврста и издржлива структура
 • Компактер и лесен за складирање
 • Без екстремен притисок на коските и зглобовите
 • Тивка работа

Технички карактеристики:

 • Батерии: 2 x AA (не се вклучени)
 • Монитор со 5 функции (скенирање, повторување, тотал, време, калории)
 • Монитор со функција за автоматско прекинување на работата
 • Димензии на склопената справа: В 124 х Д 75 х Ш 51 сантиметри
 • Хидраулични цилиндри
 • Компактност за лесно складирање!
 • Максимална дозволена тежина на корисникот: 80кг.

Duo Stepper е одличен, безбеден начин за внесување во домот на комплетен кардиоваскуларен тренинг со ниско влијание врз вашите колена и зглобови!

Технички карактеристики:

 • Батерии: 2 x AA (не се вклучени)
 • Монитор со 5 функции (скенирање, повторување, тотал, време, калории)
 • Монитор со функција за автоматско прекинување на работата
 • Димензии на склопената справа: В 124 х Д 75 х Ш 51 сантиметри
 • Хидраулични цилиндри
 • Компактност за лесно складирање!
 • Максимална дозволена тежина на корисникот: 80кг.

Наменет е за:

 • сите оние кои сакаат секси и заводливо тело
 • сите кои немаат многу простор за вежбање
 • сите кои сакаат комплетен кардио тренинг

 

Рачките и нелизгавите педали ви обезбедуваат стабилност и сигурност додека ги тонирате половината, нозете, задникот и бутовите, согорувајќи калории!

Совршен за рехабилитација, со глатките движења и тивката функција, може да се користи каде било во домот, без да вознемири некого.

Плус, овој степер има вграден ЛЦД дисплеј, што ви покажува колку чекори сте направиле во текот на тренингот, колку време вежбате и колку калории сте согориле.Пријавете се за е-магазин
Ексклузивни совети за квалитетно живеење, здравје, слабеење, убавина, секс и многу повеќе во е-магазинот на Топ Шоп!
Пријави ме
Бесплатна е-книга за слабеење
Пријавeте ја вашата е-адреса и преземете ја е-книгата „Слабеењето никогаш не било полесно“ веднаш!
Преземи ја е-книгата

Јавете се веднаш
За инфо или помош при купување!
02/3094-550

100% безбедно

он-лајн купување
Нарачаните производи ги плаќате при приемот, на доставувачот или во локалната пошта. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

Плаќање на рати

со кредитна картичка
Производот можете да го платите на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.


2015 Студио Модерна Дооел Скопје, сите права се задржани.