Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Zig-Zag Прекривка за кревет

Zig-Zag Прекривка за кревет Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Zig-Zag Прекривка за кревет Dormeo Zig-Zag Прекривка за кревет Dormeo
-55%
Dormeo Zig-Zag Прекривка за кревет

ID: 105165416| SKU: 1000075430

Прекривка со цик цак дизајн направена од 100% памук. Неверојатно мека и пријатна, оваа прекривка го развеселува вашиот дом. Се пере во машина.

Залиха: 1

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 890,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Неверојатно мека прекривка за луксузна удобност

Новата Дормео Зиг-Заг прекривка е неверојатно мека и додаа луксузна удобност на вашиот дом.

Интересни цик цак шари за модерен изглед

Цик цак шарите даваат модерен изглед на вашиот дом. Прекривката го осветлува просторот и се вклопува во секоја соба.

Идеална за спалната или дневната соба

Ставете ја прекривката на креветот во спалната или на троседот во дневната соба, и за миг ќе го разиграте просторот. Оваа прекривка одлично одговара со Зиг-Заг декоративните перничиња и Зиг-Заг постелнината.

Се пере во машина, едноставна е за одржување

Оваа прекривка е многу едноставна за одржување бидејќи се пере во машина. Достапна е во сива боја и димензии: 130 x 170 см.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Дополнителни информации
  • може да се користи и за дополнителна топлина или пак како тенка прекривка.
  • користете ја додека се одмарате или гледате телевизија
  • за сите кои уживаат во нежноста на 100% природниот памук
  • за сите оние кои сакаат дополнителен стил во нивната спална соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка