Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница

Photo
Video
-50%

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство.  Warm Hug сетот сега е достапен во 6 бои: сина, црвена, зелена, сива, кафеава и розева.

Dormeo Warm Hug Сет ќебе и перница

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.495,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство.  Warm Hug сетот сега е достапен во 6 бои: сина, црвена, зелена, сива, кафеава и розева.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатно мек Warm hug сет

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

  • Неверјатно меко и топло
  • Достапно во 6 бои
  • Ќебе со единечна (130 x 190) и семејна (200 x 200) димензија со перница 40 x 40
  • Џеб за затоплување на стапалата
  • Се пере во машина на 30ºC
  • Идеален избор за подарок

6 бои кои одговараат во секоја пригода и се вклопуваат во секој декор

Сетот е достапен во 6 бои: Сива, Розева, кафеава, Зелена, Црвена и Сина.

Затоплете ги вашите стапала

На едната страна од ќебето има џеб во кој ќе ги затоплите стапалата.

Секој сет е спакуван како подарок со машна на која има специјална порака.

Нова семејна димензија

Оваа година Warm Hug сетот е достапен и во нова димензија - 200x200.

Освежете го просторот

Овој сет одлично се вклопува во секој простор, има 2 варијации на бои на горната и долната страна, разубавувајќи го вашиот дом.

Перничињата можат да бидат украсни, но и функционални. Перничето и ќебето можат да се перат во машина на 30ºC.

Одличен подарок

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака.

Технички карактеристики
Димензија 130x190 сет (ќебе 130x190 + перница 40x40); 200x200 сет (ќебе 200x200 +перница 40x40)
Дополнителни карактеристики Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба
Полнење 100% полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star