Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Verde LED Ламба

Verde LED Ламба Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Verde LED Ламба Dormeo Verde LED Ламба Dormeo
Dormeo Verde LED Ламба

ID: 106025302 | SKU: 1000130309

Дормео ЛЕД ламбата е одличен додаток за вашата спална соба. Нејзиниот модерен дизајн овозможува да ја ставите во секој дел од вашиот дом. за миг оваа ламба ќе ја исполни вашата соба со пријатно, амбиентално светло.

Dormeo Verde LED Ламба
1.190,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Дормео ЛЕД ламбата е одличен додаток за вашата спална соба. Нејзиниот модерен дизајн овозможува да ја ставите во секој дел од вашиот дом. за миг оваа ламба ќе ја исполни вашата соба со пријатно, амбиентално светло.

Предности на ЛЕД светилката:

 • Долг животен век
 • Енергетска ефикасност
 • Еколошка
 • Не се загрева
 • Блиску до природната сончева светлина
 • Модерен дизајн

За ваша безбедност секогаш исклучувајте ја ламбата од струја кога:

 • ја менувате светилката
 • не ја користите подолг временски период
 • ја чистите
 • ја преместувате од едно на друго место
 • ја поправате.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка