Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Toylines Постелнина

Toylines Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Toylines Постелнина Dormeo Toylines Постелнина Dormeo Toylines Постелнина Dormeo Toylines Постелнина Dormeo Toylines Постелнина Dormeo
Dormeo Toylines Постелнина

ID: 106020733 | SKU: 1000129947

Разигран дизајн кој ја развеселува секоја детска соба. Принтот со 2 вида играчки и модерните линии на секоја од страните, овозможува да го наместите креветот во 4 различни комбинации. Постелнината е направена од 100% памук и е прилагодена и за момчиња и за девојчиња.

Dormeo Toylines Постелнина
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Затоа што сите деца сакаат да си играат...

Сите деца сакаат да си играат, па зошто да не направите игра и од местењето на креветот.

Интересна комбинација од 2 животни и линии

Дормео Toylines постелнината е интересна комбинација од 2 ликови на животни и хоризонтални линии во боја - еден дизајн на секоја од страните. Ова ви овозможува да го наместите креветот во 4 различни комбинации.  

Разигран изглед

Оваа постелнина е особено дизајнирана да создаде разигран изглед на детската соба. 

Богат 100% памук за природен и мек допир

Направена од богат, високо-квалитетен 100% памук за природен и мек допир.  

Навлаките за јорган и перница се затвараат со копчиња

Навлаките за јорган и перница имаат копчиња за практично затварање.

Едноставни за одржување

Toylines постелнината од Дормео е многу едноставна за одржување.

Дополнителни информации

Димензии:

  • навлака за јорган 140x200см.
  • навлака за перница 50x70см.

Материјал::

  • 100% памук

Одржување:

  • се пере на 40°C
Технички карактеристики
Bed Size Single Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук перкал
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка