Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Relax тепих

Relax тепих Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Relax тепих Dormeo Relax тепих Dormeo
Dormeo Relax тепих

ID: 105922937 | SKU: 1000089953

Разгалете ги вашите стапала кога одите и кога станувате од кревет со овој исклучително мек килим. Дормео Релакс килимот е направен од 2 см мемори пена која се обликува според контурите на вашите стапала, а истовремено ви нуди удобност, мекост и топлина.

Специјална цена за сите Клуб 5* купувачи по цена од 1890 ден.!
2.490,00 ден.
690,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Разгалете ги вашите стапала со нежниот килим од мемори пена

Кога се будиме и почнуваме да чекориме на мека површина тогаш утрото станува поубаво. Затоа мора да го имате Дормео Релакс килимот во вашата спална соба. Ставете го веднаш до вашиот кревет и раазгалете ги вашите стапала со неговата исклучителна мекост. Дормео Релакс килимот е направен од 2 см мемори пена и се прилагодува на контурите на вашите стапала, а истовремено ви нуди удобност, толина и мекост.

Меки влакна и нелизгачко дно

Мемори пената совршено одговара со меките влакна. Комбинацијата од овие два материјали создава неверојатно мазна, кадифена површина која ќе ги разгали вашите стапала.

За безбедна употреба, на долната страна на тепихот има нелизгачки слој, соодветен за секаков вид на под.

Совршено одговара со Дормео Релакс Софа над-душекот

Релакс килимот е достапен во 3 бои: беж, црвена и сива и 2 дезени: леопард и зебра. Совршено ќе одговара со Дормео Релакс Софа над-душекот.

Дормео Релакс одлично се вклопува во:

  • дневната соба,
  • детските соби,
  • кујни.

Совршено ќе одговара со вашиот Дормео Релакс Софа над-душек

Овој тепих го претвора секој тврд под во идеално мека подлога за играње со омилените играчки на вашите деца.

Технички карактеристики
Димензија 55 x 125 см
Материјал полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка