Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Sweethearts 2 во 1 Ќебе и перница

Photo
Video
-50%

Одлично за подарок, ова 2во1 ќебе има дизајн со големо срце кое симболизира порака за вечна љубов. Можете да го користите како перница, ќебенце или прекривка.

Dormeo Sweethearts 2 во 1 Ќебе и перница

Редовна цена: 1.780,00 ден.


Специјална цена: 890,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Одлично за подарок, ова 2во1 ќебе има дизајн со големо срце кое симболизира порака за вечна љубов. Можете да го користите како перница, ќебенце или прекривка.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пренесете ја пораката за љубов на најдобар можен начин

Дали би сакале да ги искажете вашите чувства со подарок? Или едноставно да имате потсетник за тоа колку сте вие всушност посебни? Без оглед на тоа дали станува збор за специјална пригода или уште еден обичен ден, секогаш е вистинското време да се потсетите на важните работи во животот.

Универзална порака која ве затоплува

Sweethearts 2ви1 ќебето е меко и многу топло. Користете го додека гледате телевизија, работите на компјутер или одмарате.

Лесно се трансформира во перниче

Дормео Sweetheart 2во1 ќебето многу едноставно се трансформира во перниче. Само свиткајте го во џебот и уживајте.

Дизајн кој симболизира вечна љубов

Дизајнот со срце на навлаката симболизира вечна љубов - без оглед дали станува збор за љубов помеѓу двајца партнери, родител и дете или роднини. Универзална порака која значи: “Те сакам / Се грижам за тебе“.

Се пере и е едноставно за одржување

Дормео Sweethearts 2во1 ќебето се пере, што го прави соодветно за луѓе кои патат од алергии.

Технички карактеристики
Димензија 140x200cm; спакувано 50x50cm
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% полиестер
Полнење 100% полиестер
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star