Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Warm Hug Softest Перниче

Warm Hug Softest Перниче Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo Warm Hug Softest Перниче Dormeo
-50%
Dormeo Warm Hug Softest Перниче

SKU: 99-1000069796

Најновото перниче од Warm Hug сетот е изработено од вештачко крзно и е достапно во двобојна комбинација (4 бои). Полнењето е од Велслип микровлакна.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 780,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Кога се што ви е потребно е удобна прегратка...

Дормео Softest Warm перничето е неверојатно меко и удобно. Тоа одлично се вклопува со најновиот Softest Warm Hug Сет. 

Модерна комбинација на бои и материјали

Перничето е направено во двобојна комбинација од многу пријатни материјали. Ова ви дава можност да ја менувате атмосферата во вашиот дом согласно вашето расположение преку четирите бои кои ви се достапни.

Направено од високо-квалитетно вештачко крзно

Горниот дел од перничето е изработен од високо-квалитетно вештачко крзно кое дава чувство на мекост.  

Околу долниот дел има крзно за поубав изглед

Во комбинација со вештачко крзно, ткаенината на долната страна прави овој производ да се вклопи во секоја сплна и дневна соба.

Ултра меки Велслип микровлакна кои му даваат пердувест изглед на перничето

Благодарение на полнењето со Велслип микровлакна, ќе имате чувство како да спиее на пердуви.

Перничето е навистина корисно, и естетски го разубавува вашиот простор

4 бои кои ќе се вклопат во секој декор

Дормео Softest Warm Hug перничето е достапно во црвена, кафена, виолетова и боја на слонова коска. Вештачкото крзно кај сите бои е слонова коска. 

Се пере во машина

Дормео Softest Warm Hug перничето е вакумирано од хигиенски причини, и се пере во машина за перење.

Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% polyester 400gsm 6D filling, no zipper
Димензија 40x40cm
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% polyester
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка