Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Seaberg Ќебе за пикник

Seaberg Ќебе за пикник
Photos
 • Видеа
 • Слики
Seaberg Ќебе за пикник
-50%
Dormeo Seaberg Ќебе за пикник

ID: 105354212| SKU: 1000076679

Seaberg ќебето за пикник е со мали димензии кога ќе се завитка и речиси воопшто не тежи, па нема да зафаќа простор во вашиот ранец. Направено е од долготраен и водоотпорен долен слој и интересен дизајн на горната страна. Уживајте во сончевите денови со ова неодоливо ќебенце.

Специјална понуда со ПОПУСТ!

Редовна цена: 780,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Seaberg пикник ќебето ви нуди удобна и сува подлога за моментите во природа.

Ова ќебе има рачка за пренесување и е навистина многу лесно. Горниот дел со кафеав  дизајн е направен од мек полиакрил, додека пак долниот дел е водоотпорен.

Ќебето се отвара многу лесно а откако ќе се свитка има и рачка за едноставно носење и чување. Тоа е идеално за на пикник, на плажа, за сите концерти на отворено. Можете дури и да го користите за заштита доколки ве фати дожд додека сте на отворено.

Ќебето се пере во машина.

Материјал:

 • Горна страна: 100% полиакрил
 • Долна страна: 100% PEVA

Карактеристики:

 • меко
 • водоотпорно
 • лента за пренесување
 • се пере во машина.
Технички карактеристики
Се пере во машина рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка