Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек

Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек Dormeo
Dormeo Renew Eucalyptus 3,5 cm Над душек

SKU: 99-1000040552

Претворете го стариот кревет во удобно место за одмор благодарение на над-душекот Еукалиптус направен од мека мемори пена и делумно прекриен со свежи тенцел влакна со смирувачко дејство.

Специјална понуда со ПОДАРОК Анатомска перница!
Со секој купен над-душек, добивате подарок - Верде LED Ламба!

* Задолжителни полиња

Од 5.990,00 ден. До
Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

ПОДАРОК Verde LED Ламба

Со секој купен Над - душек Renew Eucalyptus, добивате два ПОДАРОКА: Renew Анатомска перница и Verde LED Ламба, во вредност од 3.480 ден.! Со купен наддушек со единечна димензија се добива една Verde ЛЕД ламба додека пак со двојна димензија се добиваат ДВЕ Verde ламби.

Претворете го каучот во удобен кревет

Спиете на кауч или пак вашиот душек е многу стар и неудобен? Претворете го во удобен кревет за миг со Дормео Еукалиптус над-душекот!

Благодарение на термо регулациските карактеристики вам ви е топло во текот на поладните денови и ладно кога се високи температурите.

Комбинација од мека мемори пена и Тенцел влакна за терморегулација

Дормео еукалиптус над-душекот е направен од мемори пена и делумно е прекриен со Тенцел, материјал кој има одлични термо регулациони способности. Тој ви ги нуди сите придобивки кои ги нудат и производите од мемори пена - неверојатна удобност и чувство како да се наоѓате во бестежинска состојба.

Над-душекот е идеален за зголемување на удобноста на вашито душек или кауч. Тенцел материјалот му помага на вашето тело да се релаксира и ја апсорбира влагата која телото ја произведува вот екот на спиењето.

Сува и свежа средина за спиење благодарение на Тенцел влакната

Тенцел влакната се направени од растението еукалиптус и се познати по тоа што се меки како свила, цврсти како полиестер, држат топло повеќе од волна, ладат повеќе од ленот а апсорбираат повеќе од памукот.

Нелизгачко дно и навлака која се пере

Специјалните нелизгачки точки на долниот дел од над-душекот го фиксираат на едно место. Навлаката има практичен патент за поедноставно да се извади и се пере во машина за поголема хигиена.

Одржување:

Технички карактеристики
Јадро Мемори пена
Висина 3.5 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Мемори пена Да
Навлака 10% Tencel, 30% полиестер
Навлака која се пере Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка