Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Stripes Постелнина

Stripes Постелнина Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Stripes Постелнина Dormeo Stripes Постелнина Dormeo Stripes Постелнина Dormeo Stripes Постелнина Dormeo Stripes Постелнина Dormeo Stripes Постелнина Dormeo
-33%
Dormeo Stripes Постелнина

SKU: 99-1000041387

Сменете го изгледот на вашата спална соба благодарение на изработката од 100% памучен сатен за свиленкаст изглед. Навлаката за перница се затвора со преклопување, а навлаката за јорган со копчиња.

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Променете го изгледот на вашата спална соба

Со Дормео Страјпс постелнината ќе го измените изгледот на спалната соба. Дизајнот со линии идеално се вклопува со еднобојната задна страна од постелнината.

100% природен памучен сатен за свиленкаст изглед

Страјпс постелнината е направена од 100% памучен сатен за свиленкаст изглед.

Сетот вклучува и навлаки за перници

Одберете помеѓу виолетовата и сината боја за навлаките за перници.

Едноставни за одржување, практични за употреба

Дормео Страјпс постелнината е едноставна за одржување и многу практична. Навлаката за перница се затвора со преклопување, а навлаката за јорган со копчиња.

Соодветна е за:

 • Сите оние кои сакаат да ја осветлат својата спална соба.
 • Сите оние кои бараат интересна постелнина.
 • Сите оние кои бараат одлична идеја за подарок.
 • Сите оние кои бараат квалитетна постелнина.
 • Сите оние кои уживаат да спијат во мека и удобна постелнина.
 • Сите оние кои сакаат постелнина која е едноставна за одржување.
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, сина
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка