Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Scala Постелнина

Scala Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo Scala Постелнина Dormeo
Dormeo Scala Постелнина

SKU: 99-1000052495

Смел и разигран дизајн со линии кој ќе ја осветли вашата спална соба. Направена од 100% памук оваа постелнина е совршено мека. Во сетот добивате навлака за јорган со навлака за перница.

* Задолжителни полиња

Од 1.290,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сива, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка