Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Symphony Постелнина

Symphony Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo Symphony Постелнина Dormeo
Dormeo Symphony Постелнина

SKU: 99-1000035307

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

* Задолжителни полиња

Од 2.690,00 ден. До
1.590,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Мека, пријатна и модерна постелнина во која ќе уживате секоја ноќ

Минималистична, но топла и модерна - Дормео Симфони постелнината ќе ја освежи вашата спална соба благодарение на светлите бои во комбинација со точки од темна до светло сива боја. .

Од едната страна оваа постелнина има шари, а од другата е еднобојна.

Квалитетен памук

Оваа постелнина е направена од 100% памук, благодарение на што изгледа одлично, многу е мека и може да ја користите долги години. Природниот материјал кој дише е идеален за сите оние кои имаат чувствителна кожа.

Едноставна за одржување и неверојатно мека

Поради материјалот од кој е изработена, оваа постелнина е неверојатно мека и едноставна за одржување.

Патент за поедноставно местење

Навлаките за јорган и перница од Дормео Симфони постелнината имаат патент кој ви овозможува поедноставно местење.

Можете да изберете и друга боја: виолетова, зелена или сина.
  • Оние кои сакаат светли бои
  • За заштита на сите видови на ќебиња и перници
  • Специјално дизајнирана за Дормео ќебињата и перниците
  • Сите оние кои имаат чувствителна кожа
  • Одличен подарок за секого
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики со патент
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, виолетова, зелена, сина
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

5

1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by violeta

07.10.2016

karicka
kolku kosta da se obnovi karticka ve molam za odgovor

1 производ(и)