Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Silky Touch Постелнина

Silky Touch Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo
Dormeo Silky Touch Постелнина

SKU: 99-1000042386

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

* Задолжителни полиња

Од 3.290,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, кафеава, сива
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка