Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Silky Touch Постелнина

Silky Touch Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo Silky Touch Постелнина Dormeo
Dormeo Silky Touch Постелнина

SKU: 99-1000042386

Прекрасна постелнина со модерен дизајн достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памучен сатен.

Од 3.290,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Прекрасна постелнина со модерен дизајн достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памучен сатен.

Оваа постелнина има 2 страни кои ви овозможуваат да го наместите вашиот кревет во различни комбинации. Таа е достапна во 4 бои и тоа: виолетова, тиркизна, кафена и сива.

Направена е од памучен сатен, исклучително мека со сјаен изглед.

Silky Touch постелнината од Дормео се затвора со копчиња.  

ДИМЕНЗИИ:

- единечна: навлака за јорган 140x200 + 1x навлака за перница 50x70

- дупла: навлака за јорган 200x200 + 2x навлаки за перница 50x70

МАТЕРИЈАЛ: 100% памучен сатен

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, кафеава, сива
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка