Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Ombre Постелнина

Ombre Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo Ombre Постелнина Dormeo
Dormeo Ombre Постелнина

SKU: 99-1000052494

Освежете ја вашата спална соба со оваа прекрасна постелнина. Раскошна постелнина со омбре дизајн. Изработена од чист 100% памук. Во овој сет добивате навлака за јорган и навлаки за перница. Единствен и модерен дезен, одберете ја вашата боја и уживајте во новиот изглед на Вашата спална.

Од 1.290,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Извонредни бои со омбре дизајн

Разубавете го изгледот на вашата спална соба со извонредниот сет во розова/кафеава боја. Дормео Омбре постелнината има прекрасен дизајн кој на едниот крај е во посветла, а на другиот крај во потемна розова/кафеава боја.

Извонредно мека постелнина

Исклучително мека, луксузна и удобна оваа постелнина е направена од 100% памук за прекрасна мекост и пријатно чувство врз вашата кожа.

Циркулација за максимална удобност и хигиена

Ткаенина со одлична циркулација на воздух за максимална удобност и хигиена за сите сезони.

Во сетот добивате навлака за јорган со навлаки за перница

Во сетот добивате навлака за јорган со копчиња (200 x 200см) и две навлаки на преклоп (50 x 70см).

Се пере во машина на 40°C

Дормео Омбре постелнината се пере во во машина на 40°C. Сетот може да се суши во сушара на нормална температура и да се пегла на умерена температура. Не користете белило. Без хемиско чистење.

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма спиење
Достапни бои кафеава, розева
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка