Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Polka Постелнина

Polka Постелнина Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Polka Постелнина Dormeo Polka Постелнина Dormeo Polka Постелнина Dormeo Polka Постелнина Dormeo Polka Постелнина Dormeo
Dormeo Polka Постелнина

SKU: 99-1000070628

Класичен и безвременски дизајн кој никогаш не излегува од мода! Постелнината има две лица и е направена од 100% памук.

* Задолжителни полиња

Од 1.490,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Знаете ли дека дизајнот со точки е секогаш “ИН“?

Не само што дизајнот со точки е секогаш во мода - туку и дава разигран изглед на вашата соба кој секако дека влијае на вашето расположение.

2 лица со различен дизајн

Оваа постелнина има контрастен дизајн на другата страна, па вие добивате 2 изгледа во 1 - или пак 4 доколку ги користите спротивните страни на соодветните навлаки за перници.

100% памук за луксузен и мек допир

Постелнината е изработена од 100% памук кој е лукзусен и мек на допир. Таа има, исто така, и т.н. ‘peach finishing’ кој ја прави потопла на допир, помека и многу поудобна.

Практичен начин на затварање на навлаките за јорган и перница

Навлаката за јорган се затвара со копче, додека пак навлаката за перница се затвора како плико.

Достапна во 2 бои, едноставна за одржување

Dormeo Polka Dot  постелнината е достапна во 2 различни комбинации на бои. Се пере на 60°C.

2 димензии

  • навлака за јорган 140x200 и навлака за перница 50x70
  • навлака за јорган 200x200 и 2 навлаки за перница 50x70
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои пурпурна, сива
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка