Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Relax Sofa Над душек

Relax Sofa Над душек Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Relax Sofa Над душек Dormeo Relax Sofa Над душек Dormeo Relax Sofa Над душек Dormeo Relax Sofa Над душек Dormeo Relax Sofa Над душек Dormeo Relax Sofa Над душек Dormeo
Dormeo Relax Sofa Над душек

SKU: 99-1000045107

Дормео Релакс над-душекот за софа од 2 дела ви нуди удобност и можност за релаксација. Направен е со 2см. мемори пена и неверојатно меки микровлакна за екстремна удобност. Двете перничиња од мемори пена кои се вадат се меки и идеални за одмор на вашата глава, рацете или нозете.

Од 2.190,00 ден. До
890,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во предностите од овој над-душек

Дормео Релакс над-душекот ви овозможува да се одморите додека вашето тело е поставено во правилна положба и ужива во вистинска поддршка. Овој над-душек има 2 см мемори пена и е неверојатно мек. Тој се прилагодува на температурата како и на контурите на вашето тело.

Меко перниче идеално за одмор

Овој над-душек доаѓа заедно со меко странично перничиње кои многу едноставно се вади од основата.

Меки микровлакна кои ви обезбедуваат дополнителна удобност

Навлаката на над-душекот е направена од меки микро влакна кои ви нудат дополнителна удобност и топлина во текот на постудените зимски месеци.

Направен да се вклопи во сите домови

Дормео релакс Софа над-душекот е убав модерен додаток за секоја дневна соба. Одберете помеѓу 3 привлечни бои: црвена, беж и сива + 2 нови дезена: зебра и леопард.

Достапен во следниве димензии:

 • 55X190 наддушек + 1 перниче 55x30 (за тросед)
 • 55X140 наддушек + 1 перниче 55x30 (за двосед)
 • 45x45 наддушек + 1 перниче 45x30 (за фотелја)

Наменет е за:

 • стари и дотраени душеци во вашиот дом, во вашата викендичка или караван
 • каучи и троседи за спиење кои се премногу тврди
 • каучи резервирани за преспивање на вашите гости
 • оние кои страдаат од алергии и астма и кои сакаат да ги заштитат своите душеци од прав
 • секој кој сака помек и поудобен душек
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка