Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа

Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа
Photos
  • Видеа
  • Слики
Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа
Laura Amatti Rimini Пешкир за плажа

SKU: 99-1000037479

Laura Amatti Rimini Beach Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

* Задолжителни полиња

Од 690,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Laura Amatti Rimini Beach Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

Технички карактеристики
Димензија 70 x 180 см
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка