Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Millana Кревет

Millana Кревет Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo Millana Кревет Dormeo
Dormeo Millana Кревет

SKU: 99-1000070939

Дормео Милана креветот е со модерен италијански дизајн и ви нуди супериорна удобност. Идеално се вклопува во секоја спална соба. Има модерна форма и е достапен во неколку бои.

* Задолжителни полиња

Од 16.990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Елеганција во вашата спална соба!

Доколку стилот во вашиот дом е важен за вас, тогаш сигурно голем дел од времето поминувате во потрага по идеалниот мебел. Дормео Милана има модерен дизајн кој се вклопува во речиси секоја спална соба. Дополнително, Милана креветот создава удобна средина за спиење.

Прекрасни бои кои го надополнуваат изгледот на вашиот дом

Дормео Милана креветот е достапна во 5 бои: венге, цреша, даб, слонова коска и бела.

Идеална удобност и апсолутна тишина за совршен одмор

Дормео Милана ви ја нуди удобноста која ви е потребна за убаво да се одморите, а што се однесува до шкрипењето на креветот, има одлична звучна изолација, па го нема оној непријатен звук превртување.

Заштедете време благодарение на едноставниот начин на склопување и одржување

Дормео Милана креветот се склопува многу едноставно и секој алат кој ви е потребен за да ја склопите, го добивате во комплетот.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: летвички не се вклучени во комплетот.

Дормео летвички кои одговараат на креветот Милана се:

 • Дормео Трио Флекс
 • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

 • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
 • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
 • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
 • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
 • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка