Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Millana Кревет со механизам

Millana Кревет со механизам Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo Millana Кревет со механизам Dormeo
Dormeo Millana Кревет со механизам

SKU: 99-1000070941

Доколку ви е потребно повеќе место во вашата спална соба, тогаш ќе уживате во Дормео Милана креветот со механизам за подигање. Не само што е многу практичен, туку и има елегантен италијански изглед и ви ја нуди удобноста која ви е потребна.

* Задолжителни полиња

Од 26.990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Доволно простор за вашите потреби

Оваа Дормео Милана рамка за кревет има специјален механизам за подигање и складирање со кој го добивате просторот кој ви е потребен под креветот. Хидрауликата за подигање е многу едноставна за користење, па тука ќе може да ги чувате и оние работи кои почесто ги користите.

Делот за складирање под креветот е идеален за чување и поголеми предмети, како куфери, постелнина, големи ќеси со сезонска гардероба, спортска опрема и други работи кои зафаќаат многу простор во плакарите.

Убав, елегантен изглед на вашата спална соба

Дормео Милана рамката за кревет со механизам за подигање, покрај тоа што е многу практична, е и многу декоративна со модерен италијански дизајн.

Оваа рамка е достапна во 5 бои: венге, цреша, бел даб, слонова коска и бела.

Идеален избор за сите оние кои сакаат мир и тишина

Милана рамката за кревет има систем за звучна изолација, што значи дека веќе нема да го слушате оној непријатен звук на секое ваше превртување.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: Летвичките не се вклучени.

Соодветни Дормео летвички се:

 • Дормео Трио Флекс
 • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

 • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
 • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
 • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
 • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
 • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка